Dziwny wynik myłkusa

1
Cześć
Dwa dni temu upolowałem myłkusa jelenia wirginijskiego, w sam raz do konkursu:
https://www.thehunter.com/#profile/strz ... /466097450
W oczy rzuca się kosmiczna punktacja na minusie u tego jelenia. Pietrasize pisał, że po dniu lub dwóch dniach wynik się zmieni, ale tak się nie dzieje. To się samo zmieni czy mam gdzieś napisać zgłoszenie o tym błędzie?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Dziwny wynik myłkusa

9
Też miałem ten problem. Tyle czasu poświęconego na upolowanie myłkusa a tu gra robi taki kawał. Na szczęście po chwili samo się naprawiło. 
Twój myłkus wygląda na 240-250 pkt. Problem w tym, że cały bałagan robi jedno pole w tabelce i niszczy cały wynik. Znalazłem nawet kilka podobnych w tablicy liderów (np. https://www.thehunter.com/#profile/Cere ... /464676596). Wszystkie pola są średnio odchylone względem twoich +/- 0.5-1. Ostatnią sprawą pozostaje czy Pietrasize przypisałby Ci pole D z wyniku który tutaj podałem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Dziwny wynik myłkusa

10
Vanadain, niestety nie tylko jedno pole w tabelce chrzani wynik. Po prawej stronie, gdzie są punkty za każdą odnogę to brakuje ponad połowy wycenionych odnóg. Później jeszcze w kolumnie 4 (potrącenia) mam jakieś pole z wynikiem 30.394, z kolei ten myłkus, którego wynik tutaj dałeś takiego czegoś nie ma. Jakbym miał pełną tabelę z wycenioną każdą odnogę to jeszcze można by było znaleźć jakiś punkt odniesienia do Twojego linku.
EDIT:
Zauważyłem jeszcze jedno, po otworzeniu obu linków powinna rzucić się w oczy znacząca różnica. U góry jest narysowane poroże i po otworzeniu mojego linku wyskoczy poroże zwyczajnego jelenia i jest podpisane "typical whitetail deer", a w tym drugim linku po rysunku widać, że to myłkus i jest podpisane "non - typical whitetail deer". Czyli tak - upolowałem myłkusa, którego system policzył jako zwyczajnego jelenia i  pewnie z tego powodu wynikł bug...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Dziwny wynik myłkusa

12
Ja uważam że jeśli kolega Vanadain wyliczył 240-250, i jeśli nie będzie innego zgłoszenia o takiej punktacji to kolega StrzelecWyborowyPL powinien zająć 1 miejsce. Bo przecież jaka jego wina w tym że coś się zbugowało...Bo jak się domyślam, problem nie byłby taki poważny gdyby nie ten konkurs właśnie :P



"Nadzieja jest matką głupich i swoich dzieci nie lubi..."

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Znalezione błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron