Gra się wyłącza podczas ładowania

1
Witam,
Wielu z was miało problemy z włączeniem gry. Zapewne nie udało wam się jej uruchomić w końcu.
Problem wyglądał następująco : Włącza się normalnie gra, podczas loadingu wyłączało ja i tyle.

I to zdarzało się najczęściej u ludzi z laptopami z grafika Intel lub na stacjonarnych chociaż już rzadko się widuje takie przypadki.

Rozwiązanie::
Niestety jest to zła nowina, jeżeli macie grafikę Intela to w 96% przypadków nie uruchomicie tej gry nigdy. Grafika Intel ma stare moduły , jest nie zgodna z silnikiem graficznym i brakuje jej bibliotek graficzncyh. Są na to dwa rozwiązania:
1. Wymiana karty graficznej.
2. Emulator karty graficznej:
Zalecany:
* Nvidia Emulator Pobierz
* Nvidia Emulator - Informacje
Inne:
* 3dfx Zone
* 3D Analyze

Jeżeli natomiast masz inną kartę graficzną jest ona za słaba lub brakuje bibliotek DirectX.

Jeżeli posiadamy 2-ie karty graficzne np. Intel i Nvidia, Intel i AMD Radeon (zazwyczaj w laptopach) to:
destos pisze:U mnie jest ikonka w trayu (dolny prawy róg, a jak nie masz to w panelu sterowania) o nazwie "Panel sterowania NVIDIA" - klikasz otwiera się i tam jest opcja Ustawienia 3D -> Zarządzanie ustawieniami 3D. Jak klikniesz to widzisz ustawienia dla poszczególnych aplikacji. Wybierasz zakładkę "Ustawienia programu", klikasz "Dodaj" i szukasz plki thehunter.exe na dysku (dodaj też laucher.exe z hunterka). Poniżej wybranego programu jest "Wybierz preferowany procesor graficzny dla tego programu:" klikasz i wybierasz Geforce'a. Potem zamykasz, odpalasz i działa.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Gra się wyłącza podczas ładowania

5
Hmm, jednak sądze że to nie jest wina sterowników.
Nie jestem specjalistą i (bardzo mi daleko do niego) od Hardware, więc co powiem teraz mam nadzieje że inni Koledzy informatycy poprawią. Masz w komputerze dwie karty graficzne. Nie wiem czy się mylę ale używasz teraz intel(R) HD Graphics Family, i chyba jest ona zintegrowana. Często karty tego typu nie sprostają wymaganiom gry. Wklepując do google'a NIVIDA GeForce GT 520MX pokazuje się naprawde fajny sprzęt, a ona napewno sprosta wymaganiom gry.
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Znalezione błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości