Konkurs!!!

1
Witajcie!

Tak jak obiecał Jimmi, ogłaszamy konkurs na dzisiaj tj. piątek 27 stycznia 2012r. :)

A oto i on:
1. Konkurs na największego elka strzelonego dzisiejszego dnia.
2. Nagrody: 1 miejsce - 125 em$, 2 miejsce - 75 em$, 3 miejsce - 50 em$
3. Zasady udziału:
- zapisanie się tutaj w temacie (obowiązkowe - bez tego nawet jak ktoś będzie na platformie, nic nie dostanie!)
- zapisanie się na platformie tutaj: http://zsshenrykow.home.pl/des/comp/comp.php (również obowiązkowe - i dokładnie taki nick jak w grze - uwzględnić duże i małe litery)

Uwagi:
Warunkiem udziału jest zapisanie się w dwóch powyższych miejscach.
Jeśli Wasz wynik nie pojawi się na platformie pisać w temacie (czasami się zdarza, że automat "nie załapie" jakiegoś wyniku).

Dzisiaj przetestujemy nową wersję platformy - semiauto (ponieważ full auto nie wyrabiało przy większej ilości uczestników).

Mała uwaga odnośnie działania:
Uaktualniacie swój wynik sami poprzez wpisanie swojego nicka i kliknięcie przycisku dodaj/uaktualnij. Wtedy wasz wynik jest przeliczany i jesteście wpasowywani w tabelę miejsc z datą i godziną waszego przeliczenia. Ta wersja obsłuży dowolna ilość uczestników.

Uwaga od Jimmiego:
Nagrody będą rozdane na początku lutego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs!!!

11
olo33l pisze:to nie moje wyniki nawet takiego 171 nie widziałem
Jak coś nie będzie grało to na końcu skoryguję. Zrobimy listę i jak coś będzie nie tak, to ręczne poprawki zrobimy tak jak zawsze, więc spokojnie nikt nie ucierpi.

Sprawdziłem Twój przypadek i rzeczywiście jest tam coś zupełnie nieoczekiwanego, ale raczej będzie to jakiś bug na serwerze gry związany z linkami Twojego profilu, bo u wszystkich pokazuje dobrze a u Ciebie czyjeś inne zdobycze, więc pisz swoją największą zdobycz tutaj w poście.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości