w poszukiwaniu 300+

1
Jak każdy wie, od kilku dni mamy nowy sezon w hunterze, a upolowany został do tej pory tylko jeden elk 300+, dlatego proponuję dziś wieczorkiem np. 19-22 zbiorowe poszukiwanie monstrum 300+, konkurs odbędzie się na tej samej zasadzie co ostatnie - po zakończeniu opublikujemy listę członków z ich wynikami.

Zwierzę: wapiti lub elk jak kto woli
Broń: co tam macie byle nie szarżować z birdshotem :lol:
Godziny: proponuję 19-22, ale możemy oczywiście przedłużyć, przesunąć itp.
Nagrody: brak :cry: ale na pewno wszyscy będą dobrze się bawić po za tym oczywiście ogromna satysfakcja jeśli komuś z nas uda się upolować nasz cel elka 300+


Jakby coś trzeba było zmienić to pisać, zgłaszamy się w tym topiku.

Pozdrawiam BartekPL
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: w poszukiwaniu 300+

2
Próbowałem.
Zobaczyłem ładnego, dużego byczka pięknym wieńcem i rozwiniętą koroną.
.30-06 zaśpiewał swoją partię. Wynik - 258 pkt.
Deczko mnie to zdziwiło, więc obejrzałem zdjęcia poroży z poprzedniego sezonu.

Wygląda na to, że nie tylko punktacja Blacktaili została zmieniona.
Okaz o porożu porównywalnym z dzisiejszym 258 pkt, w zeszłym sezonie był ceniony na 310-320+ sądząc po zdjęciach ze statystyk.
Okazy z poprzedniego sezonu, oceniane na 258 pkt. miały o wiele mniejsze poroża niż dzisiejsze o tej samej punktacji.

Czyli dziś dorwać byczka 300+ to jak ustrzelić poprzednio 340+.

Zaczynam mieć mieszane uczucia do do nowego systemu poroży. Moje ulubione Whitetaile wyglądają jak poczarnobylskie mutanty - tyle mają dodatkowych odrostków, a punktacja mikroskopijna. Niedługo zobaczę Whitetaila z porożem jak u mulaka... :)

Powinny być jakieś ograniczenia tego losowego generatora. Np. 2-3 dodatkowe punkty maks, na poroże.
Różnice losowe powinny iść w takie elementy jak np. kształty odrostków (proste - wygięte) czy ich wzajemna długość, lub stopień "zagięcia/rozwarcia" całego poroża.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: w poszukiwaniu 300+

3
Zwróćcie uwagę, że dotychczas tylko jedna osoba odstrzeliła Elka powyżej 300 (331 4/8).
Wczoraj miałam ogromne szczęście trafiając na dwie sztuki: (292 6/8 i 291 6/8). Szkoda tylko, że nie w serce, jeden w szyję, drugi w płuca. Myślę, że 300+ nie będzie takie łatwe i częste ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron