HQ - co jest grane?

1
Widzieliście nasza ulubioną stronkę? http://www.thehunter-hq.com/ Nie wiem czy to jakiś pieprznięty hacker czy co. Dzisiaj rano oficjalne forum też "podejrzanie" nie chodziło. No chyba że naprawdę zamknęli tak jak tam napisane.... Ale jak to dogłębnie poczytałem to chyba się poprztykali... szkoda, bo fajna stronka była i już nie będzie naszych PB i Archivementsów :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: HQ - co jest grane?

2
destos pisze:Widzieliście nasza ulubioną stronkę? http://www.thehunter-hq.com/ Nie wiem czy to jakiś pieprznięty hacker czy co. Dzisiaj rano oficjalne forum też "podejrzanie" nie chodziło. No chyba że naprawdę zamknęli tak jak tam napisane.... Ale jak to dogłębnie poczytałem to chyba się poprztykali... szkoda, bo fajna stronka była i już nie będzie naszych PB i Archivementsów :(
Dziwne, myślałem że Niemcy to mało kłótliwy naród. Closet na amen. Szkoda, takie ładne achievmenty miałem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: HQ - co jest grane?

3
Powiem tak :
Trochę to dziwne. 2 strony niemiecki "gryzły" się ze sobą, użytkownicy tych stron byli banowani na thehunter-hq , obrażani prywatnymi wiadomościami a nawet administracja oskarżała inne strony o prawa autorskie i etc.

Zagmatwanie to napisali. Lecz powiem ,że ludzkie chamstwo nie zna granic.

[center]STRONA THEHUNTER-HQ JEST ZAMKNIĘTA NA ZAWSZE![/center]
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: HQ - co jest grane?

4
szkoda tylko, że tej mapy od nich nie ściągnąłem, a robić ją do początku to mi się nie chce,
tzn nie mam czasu bawić się w google map API

btw, jak ktoś się zna na js i API to mógłby zrobić :roll:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: HQ - co jest grane?

6
Ja sobie zrobiłem sam :) Jak chcesz to mogę Ci mój szablonik podesłać. Wyedytujesz sobie tylko wartości w jakimś programie graficznym i też będziesz miał :)

PS. napisz mi swojego maila to Ci wyślę gotowe.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: HQ - co jest grane?

8
borman666 pisze:e ja też chce taki banerek ;)
może jak ktoś i tak juz zrobił takowy paseczek, to jakos tak wykombinować zebyśmy wszyscy mieli takie same
Właśnie nad tym pracuję :) Jutro skończę i dam znać. Może uda mi się mały generatorek zrobić :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości