WTF o co chodzi?

1
Witam

Powróciłem do The Hunter po chyba 1,5rocznej przerwie... A tu takie zmiany, wydawałoby się na lepsze. A jednak kilka rzeczy mnie już razi po kilku godzinnej grze... Trochę polowań na mulaki skłoniło mnie do wykupienia członkostwa na 3miesiace, jednak było mi mało. Dodatkowo zakupiłem kilka tyś wirtualnej kasy by się obkupić...

I sprawą jaką chciałbym poruszyć to Zestaw ubrań Ghillie: Dlaczego te legendarne Ghilie nie sprawdza się na Hirschfelden oraz na polowaniu na koziorożce? Sarny kozły w wspominanym rezerwacie wypatrują mnie już z odległości około50-60m kiedy jestem w pozycji kucającej. To jakiś absurd aby Ghillie było gorsze od standardowego ubranka! Koziorożce jeszcze lepiej: Nie dość, że idę a właściwie skradam się to większość z nich widzę jak uciekają lub odgłosy kopyt, albo same "spłoszone" tropy! Jestem fotografikiem przyrody, posiadam na stanie prawdziwe wdzianko i w rzeczywistości efekty są inne!

II sprawa: Gęsi. Dlaczego polując indywidualnie i w grze multi na kodowanym, SAM potrafię prawie każdy klucz wybić z szyku. Natomiast kiedy stworzę grę wieloosobową dostępną dla każdego gęsi nie wybijają się z klucza, przy identycznie stworzonych warunkach jakie panują w sposobach gry wymienionych wcześniej.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WTF o co chodzi?

5
Dla mnie Ghillie sprawdza się idealnie w Settlers Creeks Whitehart Island oraz na Redfeather Falls na Logger's Point jeszcze nie próbowałem. Oczywiście musimy być w lesie to jest bardzo ważne. To normalne że idąc po otwartej przestrzeni zwierzęta płoszą się widząc poruszający się "krzak" a jak jesteśmy w lesie ubranko działa wyśmienicie. Oczywiście trzeba się zatrzymać w pewnej odległości od zwierzyny aby swoim ruchem jej nie wystraszyć ale jak coś zwabimy to już parę razy mi się zdarzyło że coś we mnie prawie wlazło :D
kotlet800 pisze:Swoją drogą czy ubiór działa w jakikolwiek sposób na zwierzyne z poza jeleniowatych?
To ubranko zawsze zakładam jak poluję na kojoty albo na indyki, jest niezastąpione swoim maskowaniem-przynajmniej jak dla mnie ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WTF o co chodzi?

6
RaQ1814 pisze:Witam

Powróciłem do The Hunter po chyba 1,5rocznej przerwie... A tu takie zmiany, wydawałoby się na lepsze. A jednak kilka rzeczy mnie już razi po kilku godzinnej grze... Trochę polowań na mulaki skłoniło mnie do wykupienia członkostwa na 3miesiace, jednak było mi mało. Dodatkowo zakupiłem kilka tyś wirtualnej kasy by się obkupić...

I sprawą jaką chciałbym poruszyć to Zestaw ubrań Ghillie: Dlaczego te legendarne Ghilie nie sprawdza się na Hirschfelden oraz na polowaniu na koziorożce? Sarny kozły w wspominanym rezerwacie wypatrują mnie już z odległości około50-60m kiedy jestem w pozycji kucającej. To jakiś absurd aby Ghillie było gorsze od standardowego ubranka! Koziorożce jeszcze lepiej: Nie dość, że idę a właściwie skradam się to większość z nich widzę jak uciekają lub odgłosy kopyt, albo same "spłoszone" tropy! Jestem fotografikiem przyrody, posiadam na stanie prawdziwe wdzianko i w rzeczywistości efekty są inne!

II sprawa: Gęsi. Dlaczego polując indywidualnie i w grze multi na kodowanym, SAM potrafię prawie każdy klucz wybić z szyku. Natomiast kiedy stworzę grę wieloosobową dostępną dla każdego gęsi nie wybijają się z klucza, przy identycznie stworzonych warunkach jakie panują w sposobach gry wymienionych wcześniej.
Kolego....wszystko przez Twoją nieuwagę!

Wystarczy przeczytać opis pod ubraniem:
"* Wszystkie tereny leśnie tj. Whitehart Island, Logger’s Point, Settler Creeks, Redfeather Falls i Val-des-Bois."

Co do koziorożców, to nie odgłos kopyt tylko spadających kamieni ;) Koziorożce są nad wyraz płochliwe, tak więc zalecam ostrożność i odpowiedni ubiór.

Co do gęsi - wszystko zależy od sesji, na singlu jednak są lepsze wyniki.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WTF o co chodzi?

7
To "legendarne" Ghillie działa tylko i wyłącznie na terenie leśnym i tylko i wyłącznie w czasie nieruchomego postoju.
W momencie ruchu dodatkowo hałasuje.
To wszystko jest w opisie "ciucha". To jest gra, i mimo pewnego wzorowania się na rzeczywistości, nie jest to odwzorowanie idealne.
Jak lubisz wojsko, to jest zestaw wojskowy ciuchów, o parametrach identycznych z B&C.

Koziorożce wykrywają kucającego człowieka w ruchu, z blisko 90 metrów. Siedzącego w kucki, z ponad 40 m. Dlatego niestety podstawą jest dobry celownik i dalekosiężna broń.
Ostatnio na topie jest karabin 7 mm Bullpup. Mocny, celny, świetnie się nadaje na odległe cele, wraz z celownikiem 12x50.
Aczkolwiek można próbować. Raz czy dwa udało mi się podejść do koziorożca ba bardzo blisko. Mój rekord to chyba 17 metrów.
Ale można od tego osiwieć. :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości