Re: Liga theHunter Polska

157
Kamro pisze:Przed tym wielkim finałem będzie jeszcze normalne ligowe starcie? Na majówkę pewnie sporo osób gdzieś jedzie ale wtorek to dzień pracujący jeszcze ;D

Nie będzie. Ostanie ligowe zawody odbędą się po majówce :) Spokojnie każdy da radę ;)
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

158
Relacja CNN z niewielkiej osady w rejonie lasów Redfeather Falls:

Reporter CNN: Witam Państwa, jesteśmy właśnie w rejonie niewielkiej osady w południowej części Redfeather Falls gdzie przez ostatnie dni dochodziło do bardzo wielu ataków niedźwiedzi na mieszkańców tej spokojnej wioski. Ale posłuchajmy mieszkańców...

Najstarsza starowinka: Panie, tylu futrzaków, to my tu Panie jeszcze nie widzieli, jak tak dalej pójdzie to zjedzą i nas.

Rolnik: Tratują nasze uprawy, wykradają zapasy ze spiżarni i niszczą pasieki, ludzie pomóżcie!

Traper: Jest ich tak wiele, że nie dajemy sobie z nimi rady, na każdego zastrzelonego pojawiają się dwa następne...

Reporter CNN: Jak państwo słyszą, sytuacja tutaj jest bardzo poważna, a więc przyłączając się do apelu mieszkańców, prosimy wszystkich myśliwych o pomoc, w wybrnięciu z tej ciężkiej dla mieszkańców sytuacji. Bierzcie swoje dubeltówki i przyjeżdzajcie na pomoc mieszkańcom... Kto upoluje najwięcej niedźwiedzi, ten zasłuży na uznanie mieszkańców i tytuł wielkiego łowcy. A więc teraz już wszystko wiecie, czekamy na Was!!!

Wielki finał przed Wami - dzisiaj można również zebrać trochę więcej punktów niż zwykle, a więc każdy może podreperować swoją punktację!



Konkurs nr 10 (FINAŁ): http://destos.thehunter.pl/konkurs10/comp.php
Termin: 8-9 maj

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

160
I tak oto dotarliśmy do końca pierwszej edycji naszej małej forumowej ligi.
Oto końcowa klasyfikacja:

http://destos.thehunter.pl/liga/liga.php

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy naszej małej forumowej rywalizacji : Było dużo emocji i ostra rywalizacja, padło wiele medalowych okazów, a mieszkańcy Redfeather Falls mogą już spać spokojnie ;)

Tyma samym kończę rolę łowczego i oddaje głos prezesowi Jimmy'emu :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

161
Darz Bór Koledzy i Koleżanki !

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej ligi i waszej frekwencji. Nie mogę ukryć, że pierwsze konkursy mnie zaskoczyły! 46 uczestników w konkursie na Mulaki, 32 na sarny....i frekwencja tak skakała :) Rozumiem wszystkich praca, szkoła, rodzina. Tak więc jestem bardzo zadowolony. W trakcie odbywania się konkursów mieliśmy małe problemy techniczne ale dosłownie "malutkie". Cała liga mogła się odbyć przede wszystkim dzięki Destosowi, któremu nie wiem jak się odwdzięczę (chyba dobra szkocka w wakacje) za nakład pracy i poświęcanie swojego czasu żebyśmy mogli rywalizować. Bardzo Ci dziękuję Destos! Tak jak napisane było w regulaminie 3 pierwsze miejsca otrzymają nagrody.

Według ogólnej klasyfikacji I Ligi theHunter Polska, podczas której odbyło się 10 konkursów wyłoniliśmy poniższych zwycięzców:
  • Nr. | Nick | Punkty

    1 -- Olo33l -- 87
    2 -- Destos -- 80
    3 -- Terka --- 75
W związku z powyższym chciałbym(nagrody zostaną automatycznie przydzielone na konta, w razie kłopotów proszę o wiadomość na PM/PW/Mail):

Pogratulować koledze Olo33l, który nie odpuścił żadnego konkursu i wręczyć mu nagrodę w postaci 3 miesięcznego konta premium!

Pogratulować i podziękować koledze Destosowi, który również nie odpuścił żadnego konkursu jak i był "szeryfem" zawodów i wręczyć mu nagrodę w postaci 200 EMS!

Pogratulować i podziękować naszej dianie Terce, która była najdzielniej walczącą Panią w tym turnieju! I wręczam jej nagrodę w wysokości 150 EMS!


Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział! Myślę, że w nie tak dalekiej przyszłości będziemy mogli powalczyć o namacalne nagrody jaki i wirtualne :) Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do następnej ligi za jakiś czas!
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości