Akcja Dotacja 2017 - Przedłuż życie naszego serwisu

1
Utrzymanie serwisu opłacone do: wrzesień 2018[/align]




Jak co roku uruchamiamy "Akcję - Dotację" czyli zbiórkę na opłacenie serwerów i opłat hostingowych na utrzymanie serwisu theHunter.pl. Bardzo prosimy wszystkich użytkowników o wsparcie cegiełką na utrzymanie strony, nasz serwis jest prowadzony w 100% na zasadach wolontariatu (nikt nie czerpie korzyści finansowych za swój czas poświęcony do prowadzenia serwisu), jednak roczne koszty trzeba z czegoś opłacić (a faktury przychodzą w wakacje) - jedynym źródłem wpływu są dobrowolne datki sympatyków i użytkowników strony.


W tym roku potrzebna jest kwota mniejsza w porównaniu do ubiegłorocznej: 945.60zł z VAT. która pozwoli wykupić:

- hosting pod strone www,
- domenę theHunter.pl,
- serwer teamspeak (na rok),


Aby podziękować darczyńcom, tak jak w ubiegłym roku wysyłane będą gadżety i oprócz tego pośród wszystkich darczyńców rozlosujemy jeszcze 2x 1000 EM$.
W tym roku gadżety nie mają narzuconego z góry wzoru, gdyż chcemy abyście wzór wybierali sami a ja postaram się go wykonać. Oczywiście przed wykonaniem gadżetu, dostaniecie do wglądu i akceptacji projekt.

Tak, więc jeżeli macie ochotę dołożyć swoją cegiełkę i przedłużyć istnienie naszego serwisu o kolejny rok, poniżej progi gadżetowe (1 cegiełka - 10 zł):
1,2 cegiełki – podziękowanie, ranga darczyńca,
3 cegiełki – smycz, podkładka (mała), ranga darczyńca,
4 cegiełki – podkładka (średnia), ranga darczyńca,
5 cegiełek – podkładka (średnia), smycz, ranga darczyńca,
6 cegiełek – kubek, smycz, ranga darczyńca,
7 cegiełek – podkładka (duża), ranga darczyńca,
8 cegiełek – podkładka (duża), smycz, ranga darczyńca,
9 cegiełek – podkładka (duża), kubek, ranga darczyńca,
10 cegiełek – kufel 500 ML, smycz, ranga darczyńca,


Wzory:
Po wpłaceniu dotacji, napiszcie do mnie prywatną wiadomość w której zamieścicie informacje dotyczącą wzoru (dotyczy kubka, kufla i podkładki). Możecie wysłać mi zdjęcie, link lub napisać, że zdajecie się na moją rękę i co byście chcieli mieć (mniej więcej).

Rozmiary podkładek:
• Mała – 20x30 cm
• Średnia – 35 x 45 cm
• Duża – 50 x 70 cm

Jeżeli chcielibyście wymienić gadżety na inne z listy – dajcie znać. Kufel może być zastąpiony kubkiem metalowym (330ml).



Akcja trwa do 31 sierpnia 2017 roku.
Dotacje należy wpłacać poprzez poniższy przycisk (w polu należy wpisać kwotę, w opisie transakcji „darowizna dla theHunter.pl + nazwa użytkownika na forum):

Wpłać Dotacje

Po wpłaceniu dotacji proszę o kontakt ze mną w celu ustalenia szczegółów dot. gadżetów.

Wysyłka nastąpi po zakończeniu akcji, podobnie było rok temu. Wysyłka kurierem i poczta polską.

Pozdrawiamy,
Zespół theHunter.pl

Ps. Dzięki Makaan za pomoc :)

Akcja z ubiegłego roku: http://forum.thehunter.pl/viewtopic.php?f=28&t=3022
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Akcja Dotacja 2017 - Przedłuż życie naszego serwisu

7
Dziękuje wszystkim za wsparcie! Celu nie osiągnęliśmy, ale forum zostało opłacone do grudnia 2017. Zobaczymy co przyniosą najbliższe tygodnie.

Serdecznie dziękuje za wsparcie:
- [mention]malydark[/mention]
- [mention]Makaan[/mention]
- [mention]sebusmalinowski[/mention]
- [mention]tedlowca[/mention]

oraz
- [mention]Zuberuss[/mention]
- Przemo GTV

Osoby, które jeszcze się ze mną nie kontaktowały proszę o wiadomość w której napiszecie co chcecie na podkładce oraz dane do wysyłki.

Z całego serca dziękuje za pomoc.
Rafał
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości