Re: RE: Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

35
makswierzba pisze:
Jimmy pisze:
makswierzba pisze:makisuku
Witaj,
kiedy masz czas aby się pojedynkować?
Witam,
mogę pojedynkować się jutro po południu około 17
chyba że ty nie masz czasu to mozna przełozyc.
17:30 Ci odpowiada?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML: " title="Click to copy post’s link in HTML format" onclick="this.focus();this.select();document.execCommand('copy');" />
Hide post links
Show post links

Re: RE: Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki

37
Jimmy pisze:
makswierzba pisze:
Jimmy pisze:
Witaj,
kiedy masz czas aby się pojedynkować?
Witam,
mogę pojedynkować się jutro po południu około 17
chyba że ty nie masz czasu to mozna przełozyc.
17:30 Ci odpowiada?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Tak 17:30 będe.
Mam pytanie czy dziś jak będziesz sędziiwał to mogę wejść na serwer jako obserwator?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

42
Witam. To znowu ja. Mam propozycję, skoro po drugiej stronie drabinki zostały puste miejsca do stworzenia 4 par pojedynkowych, to można by te miejsca wypełnić szczęśliwymi przegranymi, tzw. "lucky looser". Czyli brani byliby pod uwagę przegrani z największymi wynikami. Konkurs super. Wiem, że może znów marudzę, ale szczerze powiedziawszy czuję się nieusatysfakcjonowany tak krótkim występem. A poza tym myślę, że jest to dobry pomysł, gdyż w ćwierćfinale ponownie jeden z myśliwych nie będzie miał pary i do półfinału znów przejdzie bez walki. Co Wy na to, stworzenie lucky looserów ja jestem na TAK a Wy?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

45
Pomysł nie jest zły patrząc na fakt że Trebulizator się nie wstawił , taka osoba była by dyskwalifikowana a na jej miejsce weszła by osoba z przegranych z największym wynikiem . Wygrana walkowerem wcale nie cieszy w takim turnieju a pojedynek z oczywistych względów odbył by się na końcu danej tury rozgrywki.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości