Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

47
TROPICIEL3 nie chodzi o to abyś ty dostał rywala, Twój walkower był zasłużony. Ale skoro są nie uzupełnione miejsca w drabince, myślę, że warto byłoby je wypełnić. A dla pechowych zawsze to jakaś szansa, może trafiłby się jakiś "czarny koń", który dążyłby od porażki, nawet może do zwycięstwa. I nie myślę wcale tu o sobie bo wiem, że z moim sprzętem mogę sobie pomarzyć. Nie ukrywam, że żal mi było odpaść. W przyszłości proponuję może stworzyć jakąś taką ligę, i zabawa dłuższa i rywalizacja, to by było coś pięknego moim zdaniem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

48
sebusmalinowski pisze:TROPICIEL3 nie chodzi o to abyś ty dostał rywala, Twój walkower był zasłużony. Ale skoro są nie uzupełnione miejsca w drabince, myślę, że warto byłoby je wypełnić. A dla pechowych zawsze to jakaś szansa, może trafiłby się jakiś "czarny koń", który dążyłby od porażki, nawet może do zwycięstwa. I nie myślę wcale tu o sobie bo wiem, że z moim sprzętem mogę sobie pomarzyć. Nie ukrywam, że żal mi było odpaść. W przyszłości proponuję może stworzyć jakąś taką ligę, i zabawa dłuższa i rywalizacja, to by było coś pięknego moim zdaniem.
Tak tylko problemem jest punktacja z rzutek, która nigdzie nie jest zapisywana. Przydałoby się żeby takie statystyki były w profilu.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

49
Najlepszym przykładem gdzie aż pięciu przegranych przechodzi do dalszego konkursu jest o ile si e nie mylę jest TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI .
Nie widzę żadnych przeciwwskazań aby takie lub podobne zasady mogły być wprowadzone tym turnieju , sam pomysł takiego turnieju jest zaje i liczę na to że to nie ostatni.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: ELIMINACJE - Turniej Strzelecki "BOB"

51
Witajcie,
skończyliśmy 1szą fazę zawodów. W związku z dyskwalifikacją zawodników - zwolniły się miejsca na dodatkowe LUCKY LOOSERS!

Kto może wciąż udział w LL?
Osoby, które przegrały w 1 i ew. 2 fazie zawodów.

Które osoby wezmą udział w LL?
Mamy 14 miejsc (7 par). Osoby, które wybierane do LL są wybierane z listy osób przegranych, które wyrażą chęć ponownego uczestniczenia w zawodach.

Lista uczestników LL:
  • sebusmalinowski (√)
  • Jimmy1508 (√)
  • papaj1300 (√)
  • Peres (√)
  • jubar (√)
  • genewa991 (√)
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
  • WOLNE MIEJSCE
Zajęte miejsca:
6/14

Jeżeli jesteś CHĘTNY - proszę o informację w wiadomości prywatnej lub w tym temacie:
http://forum.thehunter.pl/viewtopic.php?f=26&t=2864

Zapisy do wtorku!
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości