[ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

1
Witajcie,
przed nami oto kolejny konkurs. Tym razem będziecie musieli bardziej się wysilić :)
Obrazek
Celem konkursu są:
Lis polarny oraz zając śnieżny

Punktacja:
Punktacja lisa * punktacja zająca. Wymnożona suma tych wyników jest wpisem do konkursu.Zwierzęta nie muszą być upolowane podczas tej samej sesji.

Nagrody:
1 miejsce - 1000 EM$ + gra Hunting Unlimited 2010 na STEAM,
2 miejsce - 1000 EM$,
3 miejsce - Gra Hunting Unlimited 2008 na STEAM
4 miejsce - 6 punktów,
5 miejsce - 4 punkty,

Za gry z serii Hunting Unlimited, dziękujemy naszemu Partnerowi:
Hunting-Games.eu

Za nagrodę dla 2 miejsca dziękujemy użytkownikowi: PietraSize

Start: 02.11.2015 - 20:00
Koniec: 09.11.2015: 24:00

PODGLĄD WYNIKÓW
Wyniki będą do wglądu co 2 dni od godziny 20 do 22 (4.11, 6.11,8.11).


W związku z tym, że platforma jest w przebudowie a forma maili nie była zbyt udana, tym razem będzie to ogólny dostępny google FORMS :) Zapisy w linku poniżej:

http://goo.gl/forms/IwerqsrXN7

AKTUALIZACJA WYNIKU
Jeżeli chcecie zaktualizować swój wynik, możecie albo dodać 2gi raz wpis albo użyć linku EDYCJI, który pojawia się po pierwszym dodaniu zgłoszenia
Obrazek

Powodzenia!
---------------------------
Otrzymane zgłoszenia
16
[Aktualizacja 7.11.2015 14:25]
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

3
Cześć wszystkim!

Mam pewną sugestię dotyczącą owego konkursu i ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat:

Nie wiem jak wygląda to w oficjalnych konkursach, czy w rzeczywistym świecie, ale trochę dziwna wydaje się suma wyników za zająca i lisa. Wychodzi na to, że lis jest tylko MEGA marginalnym składnikiem, bo wobec punktów za zająca zmienia końcowy wynik bardzo, ale to bardzo nieznacznie. Prawda jest taka, że wystarczy upolować średniaka i skupić się tylko na zającach, bo wyciągnięcie dodatkowych dwóch, trzech punktów na lisie jest znacznie trudniejsze, niż na zającu.Moja sugestia? Mnożyć wynik za lisa, co najmniej dziesięciokrotnie. Żeby nie było, że lis daje 7 pkt, a zając 1500. 70 wygląda lepiej, 700 jeszcze lepiej.

Jest jeszcze jedna rzecz z tym związana. Mianowicie osoba mająca znakomity wynik na lisku i niezłego zająca może być o wiele niżej w punktacji niż osoba, która ma średniego, ba, słabego lisa i tylko trochę lepszego zająca.

Według mnie modyfikacja przeliczania punktacji jest w pełni sprawiedliwa i całkiem logiczna. Tak czy owak udział w konkursie wezmę, tylko upoluję coś sensownego. Coś. No, zająca ;)

Powodzenia!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

15
I mamy 10 zgłoszeń! To rozkręcamy zabawę!

Mała rewizja nagród! Wg. miejsce 1-5

1. 1000 EM$ + gra Hunting Unlimited 2010 na STEAM
2. 1000 EM$
3. Gra Hunting Unlimited 2008 na STEAM
4. 6 punktów
5. 4 punkty

Za gry z serii Hunting Unlimited, dziękujemy naszemu Partnerowi:
Hunting-Games.eu

Za nagrodę dla 2 miejsca dziękujemy użytkownikowi: PietraSize
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron