Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

21
awantury nie ma - teraz sami ja wszczynacie :p

w ogłoszeniu nie było nic mowy o mailach zwrotnych - więc nawet na taki nie czekałem - gdyby coś było powiedziane - oczywiście że bym się faktem nie otrzymania takowych zainteresował.

system maili moim zdaniem lipny - PW do użytkownika o nazwie Konkurs - było by zdecydowanie sprawniejsze.


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

22
Wszystkie uwagi zostaną uwzględnione w przyszłości. Jeżeli mogę prosić - wyślij testowego maila na adres:
konkursy@thehunter.pl

Temat: Test
Wiadomość: Test

Przepraszamy za niedogodności. Był to format testowy konkursy w celu sprawdzenia czy zwiększy frekwencje i tak się też stało. Zwykle w konkursach bierze udział 5-8 osób. W tej formie było (licząc Ciebie) - 40 zgłoszeń. Duży wzrost.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

23
Wydaje mi sie, że frekwencja w poprzednim też była duża tylko jeśli ktoś widział, że ma gorszy wynik to nie wrzucał posta. Dla mnie osobiście jawne zawody są lepsze bo wiem co mam robić a napewno nawet jeśli miałbym lidera to nie poszedłbym spać tylko umacniał pozycje. Jawne vardziej mi leżą ale to tylko moja opinia ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

25
Dziękujemy (administracja) za opinie i sugestie. Weźmiemy wszystko pod uwagę, nawet najmniejszy szczegół. Mamy już kilka pomysłów jak to usprawnić i wkrótce się z Wami podzielimy informacjami tak abyście sami mogli jeszcze coś zmienić.

Oczywiście system w tym konkursie był testowy, nie wypadł najgorzej ani najlepiej. Takie 3+ :)
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

26
Też wydaję mi się, że tabela powinna być widoczna podczas konkursu :). Liczba osób biorących udział będzie taka sama ale nei wszyscy zgłoszą swoje wyniki. Na tsie proponowałem już system w którym oficjalne forum robi najczęściej konkursy, czyli zgłaszamy się przed konkursem wyrażając chęć wzięcia udziału a później dopiero dodajemy wyniki :)
[banerek]Damiang[/banerek]

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

27
Jednak jak widac, niejawne wyniki wcale nie zniechecily do udzialu. Byla to forma testowa, ktora zostanie udoskonalona dlatego prosimy o troche wieksza wyrozumialosc. Pracujemy nad tym.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wyniki konkursu na Najcięższego Bizona!

29
wydaje mi się, że ilość zawodników nie jest tutaj realna do określenia.
To że w poprzednim konkursie zgłosiło swój wynik tylko 10 zawodników, nie oznacza że nie próbowało 50
Proponuję więc system zapisów
Zapisujemy się w wyznaczonym terminie (może 2 pierwsze dni zawodów)
A wyniki ujawniamy dopiero w ciągu 2 ostatnich dni zawodów.
Zapis obowiązkowy, obowiązkowe podanie wyniku - pokaże realną liczbę zainteresowanych.

Co do samego systemu podawania wyników - proponuję coś online - nawet najprostrzy formularz - jak Administracja ma problem ze stworzeniem takiego - chętnie pomogę :)
Obrazek
Po wysłaniu na e-mail konkurs@thehunter.pl trafi e-mail o treści

Nick z gry pajur
Nick z forum pajur
Wynik : 1234.876 kg
link : www.niepatrznatobotunicniema.com


Zgłoszenia do konkursu jawne - więc najlepiej na forum :)


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości