[ZAWODY] Najcięższy bizon

1
[align=center]Winter is coming...[/align]
Tak jak podaje tytuł, zima coraz bliżej! Jeżeli brakuje Ci ton śniegu i przyjemnego trzeszczenia, idź na łowy w theHunter! My zapraszamy Was do udziału w konkursie na NAJCIĘŻSZEGO BIZONA!.
Obrazek
Zasady są bardzo proste - wygrywa ten kto upoluję najcięższego bizona. Nie ma znaczenia, czy bizon jest samcem czy samicą, liczą się kilogramy.

Regulaminy konkursu:
Regulamin zawodów THP
Regulamin ogólny konkursów THP

UWAGA - Zgłoszeń nie piszemy pod tym tematem. Swój wynik należy wysłać na adres konkursy@thehunter.pl ! Wyniki zostaną ogłoszone 22.10.2015 roku! Zgłoszenia można składać do 21.10.2015 do godziny 23.59!!!

Na maila należy wysłać następujące zgłoszenie:
Temat: Zgłoszenie na konkurs - nick z forum

Nazwa gracza (z forum / gry):
Wynik:
Link do polowania

Zapoznałem się z regulaminami konkursów TheHunter Polska i je akceptuję
Przykład:
Temat: Zgłoszenie do konkursu - Łanczkoś

Nazwa gracza (z forum / gry): Łanczkoś / lanczkos
Wynik: 415,63 kg
Link do polowania: http://www.thehunter.com/#profile/lancz ... n/53652022

Zapoznałem się z regulaminami konkursów TheHunter Polska i je akceptuję

Uwaga!
Jeżeli zwiększyłeś swój wynik, a już wcześniej wysłałeś do nas maila, możesz jeszcze raz wysłać! Wtedy prosimy, aby w temacie maila dopisać słówko aktualizacja.
Przykład:
Temat: Zgłoszenie do konkursu - Łanczkos (aktualizacja)

ABY KONKURS SIĘ ODBYŁ, MUSIMY OTRZYMAĆ MINIMUM 10 ZGŁOSZEŃ!
Nagrody:

1. 1000 em$ + gift Steam do Gry Depth*
2. 1000 em$
3. 10 punktów do rankingu konkursów THP
* Podziękowania dla gracza Pietrasize
Życzymy powodzenia!
Otrzymane zgłoszenia
34
[Aktualizacja 19.10.2015 13:05]
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

5
Nie :) I to jest system, który chcemy przetestować :)

Dlaczego chcemy to stosować? Daję przykład. Mamy konkurs np. na największego byka Jelenia Szlachetnego. I od razu mamy zgłoszenie 280 punktowanego samca i 3/4 użytkowników widząc ten wynik po prostu się zniechęca i odpuszczają udział :)

Oczywiście, tak jak jest napisane w pierwszym poście, cały czas można aktualizować swój wynik :)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

8
Fajnie że jest ponownie konkurs. Chciałbym powalczyć również, ale co z tego obecnie mnie nie stać. Co z graczami grającymi na koncie GUEST o nich także należałoby pomyśleć. Ja się do nich zaliczam. Obecnie posiadam 10 punktów za konkurs na Mulaka, może byłaby możliwość wymiany ich na choćby 500 em$. Co umożliwiłoby mi start na BIZONA. A co do utajnienia wyników uważam że jest to świetny pomysł, gdyż uczestnik będzie musiał polować cały czas bo nie będzie wiedział czy jego wynik jest wystarczający. Jedno jest pewne, że zgłoszeń będzie więcej niż zwykle.

Konkurs na mulaki, w którym udział mogli brać gracze bez membera był niedawno. W grze jest 26 gatunków zwierząt i konkursy będą organizowane na różne z nich, a nie tylko na darmowe. Chcemy, żeby konkursy były jak najbardziej atrakcyjne dla uczestników, dlatego zarówno forma, jak i gatunki są za każdym razem inne. Ostatnio wszedł nowy rezerwat z ciekawym i dającym duże nadzieje gatunkiem- bizonem, dlatego zdecydowaliśmy się na to właśnie zwierzę. W przyszłości będą organizowane także konkursy na darmowe gatunki. Cierpliwości.

Warna otrzymałeś za PONOWNE prośby o przydzielenie nienależnych Ci em$.

Adler

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

9
Masz możliwość kupna jednolufki za gm$. Wystarczy porobić trochę misji. Za gm$y możesz także kupić licencję na zwierzaka, na którego jest aktualnie konkurs i wziąć udział w konkursie. Wystarczy tylko trochę chęci.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

10
Nie rozumiem za co te ostrzeżenie przecież prośba o coś to nic złego. No, ale trudno zatwierdzam. Nimrod to co mogłem na free koncie w tej grze już osiągnąłem i wszystkie licencje, które do tej pory kupowałem i wszystko co w tej grze mam zawdzięczam tylko i wyłącznie własnej ciężkiej pracy w konkursach. Ja nie jestem niedzielnym graczem tej gry, sprawdź mój profil. Nie bawi mnie łatwizna zakupienia konta aby mieć licencję na wszystkie zwierzęta oraz odnawialną amunicję. Żałuję tylko, że ostatnio zakupiłem plecak za 500 em$ i teraz nie mogę z Wami powalczyć gdyż obecnie mnie nie stać. Na przyszłość będę bardziej oszczędny bo nie ukrywam, że bardzo mi się podobają Wasze konkursy i będę je traktował priorytetowo.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

11
Nie bawi mnie łatwizna zakupienia konta aby mieć licencję na wszystkie zwierzęta oraz odnawialną amunicję.
A ja nie pojmuję tego stwierdzenia. Sebus ile Ty kupujesz mleka 0,7l w skali trzech miesięcy?Kup sobie jedno mleko mniej i kupuj membera ,wtedy dopiero zobaczysz jak wygląda gra bez ograniczeń.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

12
Jak nie masz membera to Twój problem, chyba nie myślisz że wszystkie konkursy będą tylko na mulakach. Licencja na 3 miesiące kosztuje tylko 30 zł, wystarczy tylko trochę chęci i zawsze się odłoży, wystarczy chcieć :). Co do konkursu to ja w to wchodze :D
[banerek]Damiang[/banerek]

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najcięższy bizon

13
Damiang pisze:Jak nie masz membera to Twój problem, chyba nie myślisz że wszystkie konkursy będą tylko na mulakach. Licencja na 3 miesiące kosztuje tylko 30 zł, wystarczy tylko trochę chęci i zawsze się odłoży, wystarczy chcieć :). Co do konkursu to ja w to wchodze :D

U Nas kosztuje nawet 23 zł. A czasami mniej.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości