Liga theHunter Polska

1
Witajcie!

Jak wiecie ostatnio na naszym forum niewiele się działo jeśli chodzi o konkursy. Postanowiliśmy to zmienić : i powołać do życia naszą własną ligę, w której każdy z Was może czynnie uczestniczyć. O co chodzi:
1. Mniej więcej co tydzień (cyklicznie) będziemy organizować jakiś konkurs.
2. Konkursy będą jednodniowe tzn. będą trwać od umieszczenia w danym dniu do godz. 24 danego dnia, być może będą czasem umieszczane dzień przed (ale dokładnie okaże się w "praniu", w miarę możliwości będę się starał wrzucać info wcześniej, ale musicie śledzić temat na bieżąco : )
3. Uwaga mała zmiana punktacji Za konkursy będziemy zbierać punkty tzn. 1-sze miejsce 10 pkt., 2-gie miejsce 9 pkt., 3-cie miejsce 8 punkt, 4-te 7, 5-te 6 itd. + 0,5 punktu za zarejestrowanie wyniku zgodnego z zasadami konkursu (aby docenić każdego, kto zadał sobie trud i upolował zwierzę punktowane w konkursie)
4. Punkty będą sumowane w ogólnej klasyfikacji dostępnej dla każdego i w każdym momencie.
5. Cykl konkursów zakończy się za 2-3 miesiące (będzie to uzależnione od wielu czynników, m.in. frekwencji, zaangażowania forumowiczów, itp. itd.)
6. Po zakończeniu cyklu dla najlepszych będą rozdawane "tłuste" :D nagrody, które już tam Jimmy przygotował, ale na razie nikt z nas nie zdradzi co to jest (podpowiem, że warto, więc szykujcie sprzęt na polowania : )
7. Warunkiem uczestnictwa jest bycie zarejestrowanym członkiem naszego forum z minimalną liczbą postów w liczbie przynajmniej jeden.
8. Konkursy będą się odbywały poprzez wykorzystywaną już przez nas wcześniej platformę konkursową, która działa na zasadzie semi-auto tzn. wpisujemy swój login z the Hunter i klikamy przycisk DODAJ/UAKTUALNIJ, po czym trafiamy na listę, kiedy coś tam ustrzelimy znowu wpisujemy swój login i klikamy przycisk (analogicznie jak z generowaniem banerków) i wtedy nasz wynik pojawia się w odpowiednim miejscu na liście konkursowiczów z zaznaczeniem aktualnego miejsca.
9. Jeśli coś nie "zatrybi", jakiś wynik nie będzie chciał wskoczyć itp. itd. pisać PM do mnie - poprawię, naprawię, skoryguję.


Nasza Liga - klasyfikacja ogólna

http://destos.thehunter.pl/liga/liga.php

UWAGA!
Do Ligi dopisuję tych, którzy zgłoszą swoją chęć udziału w tym wątku - wystarczy podać dokładny nick z gry.

Konkurs nr 2

UWAGA!

UWAGA
Przygotowujemy się do odpalenia drugiego konkursu - niedługo będą uaktualnione linki i będzie można się zapisywać.
Uwaga techniczna - konkurs będzie trwał 2 dni. Jednak platforma nie jest przystosowana do pobierania wyników z dwóch dni, więc pierwszego dnia będzie wszystko ok, po staremu, wyniki będą wskakiwać po uaktualnieniu, natomiast drugiego dnia, muszę "ręcznie" podmienić datę, żeby zaczęło pobierać wyniki z drugiego dnia tak więc:
1) na koniec 1-go dnia w interesie każdego jest aby jego wynik był uaktualniony i tym razem nie będę tego za nikogo robił. Kto swojego najlepszego wyniku do końca dnia nie uaktualni - przepadło.
2) drugiego dnia jak już zmienię datę, będzie można uaktualniać wynik z drugiego dnia, tzn. jeśli ktoś strzelił coś np. drugiego dnia 20 po dwunastej w nocy - nie ma problemu, ten wynik po zmianie przeze mnie daty normalnie wskoczy po Waszym późniejszym uaktualnieniu wyniku.
3) Powtórzę jeszcze raz jak działa platforma - wpisujemy swój nick z gry i klikamy przycisk dodaj/uaktualnij -> nasz najlepszy wynik wskakuje na listę. Strzelimy coś większego -> znowu wchodzimy, wpisujemy swój nick i naciskamy przycisk itd. SAMO SIĘ NIE UAKTUALNI!

Zapisy na platformie tu: http://destos.thehunter.pl/konkurs2/comp.php

Niedługo również zdradzimy na co jutro zapolujemy

// Jimmy
Pomóżcie zebrać ludzi i wklejajcie ten mały plakat na różne fora i strony!
Skopiujcie ten kod i po prostu go wklejcie w post!

Kod: Zaznacz cały

[img]http://destos.thehunter.pl/liga/1ligathp.jpg[/img]
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

2
Dobra, dzisiaj startujemy z zapisami. Wszyscy chętni do wciągnięcia na listę Ligi proszeni są o podanie swojego dokładnego nicka z gry w tym wątku, abym mógł utworzyć listę osób i myślę, że jutro wystartujemy z pierwszym konkursem, więc zapisujcie się i śledźcie wątek na bieżąco :
Jak odpalę konkurs, wszystkie istotne linki podepnę do pierwszego postu w tym wątku!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości