Status Update - 19 Maj 2010

1
To jest dokładnie taka sytuacja jakiej się bałem. Środa wieczorem, forum pełne użytkowników Online ,odwiedzanie strony znacznie wyższe niż na inne dni tygodnia a ja nie mam połączenia z Internetem.

Na szczęście jestem przygotowany , piszę to na moim laptopie połączonym przez bluetooth do telefonu, który z kolei jest podłączony do Internetu. Cieszę się, że nie trzeba wgrać czegoś do Youtube w tym czasie ,prawdopodobnie rachunek za mój telefon byłby kosmiczny (tak, jak ktoś zauważył, innym rozwiązaniem byłoby napisać, tę aktualizacje w biurze w czasie pracy a nie w domu Wieczorami). ;)

Dość chaotycznie, ale bierzmy się za najważniejsze rzeczy

Aktualizacja

Opóźnione, to nie jest, ale jestem szczęśliwy że mogę to powiedzieć (haczyk?;)).

Ostatnie części trafiają na swoje miejsce i przechodzą testy. Jednym z nich jest system aktualizacji i poprawek. Mimo, że ta aktualizacja wymaga ciężkiej bo ponad 600MB + pobranie , chcemy być w stanie wypchnąć w przyszłych aktualizacjach za pomocą małych poprawek zamiast takiej wielkiej. Jest to szczególnie ważne z tego wydania, ponieważ istnieje tak wiele zmian i wiele odziedziczonych rzeczy, które niemal są nieuniknione, aby dążyć do złego. Połączenie człowieka i rozwoju oprogramowania, lepiej nie dmuchać na zimne. ;) System "patch" pozwoli nam na szybkie rozwiązywania nowych problemów, jak również ułatwi wprowadzanie przyszłych aktualizacji i funkcjonowania, które zostaną wprowadzone przez małe poprawki które pobierze launcher.

Mówiąc o pobieraniu... Będziemy pracować nad tym aby wydać aktualizację w przyszłym tygodniu, będziemy próbować opublikować ją na początku tygodnia, aby mieć czas na naprawę ewentualnych problemów przed weekendem (miejmy nadzieję, że żadnych nie będzie). Aby ułatwić obciążenie serwerów i uniknąć kosztownych pasm, szczyty będziemy ogłaszać tutaj na forum trochę przed wydaniem ogłoszeń w jaki sposób będzie można uzyskać nowego klienta, zanim zostanie automatycznie zostanie wrzucony do launchera gdyż przełącznik jest do nowszej wersji.

Aktualizacja Fansite Kit

Zaktualizowaliśmy Zestaw Fana do nowych zrzutów ekranu i nowego logo. Nie jest jeszcze dostępna na stronie internetowej, ale są dostępne tutaj (klik)

W końcu ...

Nie chcemy, aby tygodniowy Status Update się zatrzymał tylko dlatego, że aktualizacja jest skończona. Nadal wierzymy w otwartą i szczerą komunikację, a nie dostajemy informacji na te bezcenne stanowiska .

W przyszłym tygodniu będzie ekscytujące, Skończmy z cytatem ...

"Teraz to nie jest koniec. To nie jest nawet początek końca. Ale to jest, być może, koniec początku."
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron