Status Update - 28 Kwietnia 2010

1
Ostatni Status Update w Kwietniu

Lion Martinez w tym tygodniu dołączył do zespołu jako przedstawiciel administracji serwera , a w przyszłym tygodniu dołączy zastępca. W ciągu ostatnich 2 miesięcy narodziła się potrzeba wprowadzenia zewnętrznego konsultanta do obsługi migracji. Ogółem robimy ważny krok w kierunku uwolnienia i budowania zespołu.

Biuro obsługi klienta

Począwszy od poniedziałku, 3 maja będziemy gotowi do przejęcia obsługi klienta wewnętrznego. Wielkie podziękowania dla Troy-a byłego pracownika Emote do spraw zarządzania IT w okresie przejściowym po przejęciu przez nas praw.

Przedstawiciel administracji serwera

W poprzedniej aktualizacji (klik) testował niektóre obowiązki zarządcy serwerów. Ale na razie nie wymagamy od niego za wiele.

Więc proszę powiedzieć "cześć" do Lion-a (Jestem pewien, że odpowiedzi w tym wątku na kilka pytań).

Pozdrawiam wszystkich,

Mam na imię Lion i jestem dumny z nowego stanowiska jako Przedstawiciel administracji serwera. Będzie to przede wszystkim przyjemność komunikowania się w pracy z Wami podczas gdy The Hunter ma charakter rozwojowy i jest fantastyczna grą.

W odniesienie z przeszłości do tego stanowiska wynika z branży gier gdzie przez ostatnie dziesięć lat pracowałem jako moderator, redaktor, wydawca gier i stron dla fanów na całym świecie i z pewnością gry są moją ogromną pasją. Możliwość pracy z największymi grami łowieckimi zawsze były dla mnie niczym innym jak dla marzenie. Spędziłem wiele lat na wędkowaniu i byłem nie raz na polowanie tu i tam.

Jestem bardzo podekscytowany, aby uzyskać możliwość pracy z zespołem Expansive Worlds. Są wyposażeni w pełni zaangażowanych i wykwalifikowanych ludzi, od których będę się mógł wiele nauczyć w tym samym czasie ,co mam nadzieję, przyczyni się z własnego doświadczenia.

Co to jest Community Manager?

Community Manager (przedstawiciel administracji serwera ) w skrócie jest zewnętrznym głosem rozwijającej się firmy i głosem administracji serwera. Moja praca polega na tym, aby przygotować i przekazać swoje myśli, pomysły i wszelkie uwagi jaki można mieć co do rozwoju Huntera, jak również udzielić wam informacji o postępie i rozwoju wydarzeń społeczności. Będę również pracował przy obsłudze klienta i miejmy nadzieję, że przyczyni się do rozwoju własnymi pomysłami i doświadczeniami.

Ważne jest, aby wspomnieć, że przedstawiciel administracji serwera nie jest deweloperem w tym sensie, że nie dodaje kodowania lub nie wprowadza zmian bezpośrednio do klienta gry. Jednak z waszą pomocą jestem pewien , że moja praca wpłynie na różne procesy i jest dla mnie ważne, że jesteście w stanie wyrazić siebie i swoje słowo.

Jakie są moje cele i wizje?

Poza określonymi zadaniami, mam wiele pomysłów dotyczących tej stronie i tego forum. Mocno wierzę w siłę graczy, siły wspólnoty i naprawdę wypłynięcie ponad wody powierzchniowye i skupienie się na graczach i doprowadzić ich do wspólnoty w czołówce rozwoju gry i progresji. Mam szczęście być z firmą, która rozumie i podziela moją pasję do gier opartych na graczach i nie ma cienia wątpliwości, że uda nam się , uda nam się razem.

Jednym z pierwszych przemian z mojego programu jest upewnienie się, że te forum teraz o wiele bardziej będzie przyjazne dla użytkownika i oczywiście będzie o wiele mniej SPAM-u. To najprawdopodobniej nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni i zapewniam was - wszystko wyjdzie na lepsze .

I jeszcze raz chcę powiedzieć "cześć", dzięki za przeczytanie i życzę miłego weekendu. Czekamy na ciekawe dyskusje z wami wszystkimi!

Z poważaniem,

M Lion - przedstawiciel administracji serwera



Oh, to zwierzę ...

Tego zwierzęcia, które czai się na zrzucie ekranu opublikowane w poprzedniej aktualizacji ... Myślę, że wszyscy zgodzili się, że to jeleń, ale poza tym było sporo zgadywania.

Oprócz dzików będzie kilka innych zwierząt, które będą dostępne w kolejnej aktualizacji , jednym z nich Jeleń Blacktail. Dla tych, którzy chcieli coś więcej - proszę. Aktualnie prowadzimy pracę nad kolejnym gatunkiem zwierzęcia , które będzie w nadchodzącej aktualizacji.

Oto kilka screenów Blacktail ...
Obrazek
Obrazek
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości