Re: Najlepszy Mulak

79
Stażysta Mafiozo i jego "Mulaczek"
230.786
Obrazek
Pomyślcie co czuje wirtualny myśliwy kiedy widzi w stadzie mulaka ,którego przewidywana punktacja wynosi od 200 do 250 ???
To wyobraźcie sobie co czuje się kiedy po 5 minutach polowania zauważasz stado (5 sztuk samców) w którym najniżej probnozowana sztuka ma od 180 pkt a trzy mają 200-250 pkt
Jeśli do tego te najwieksze nie za bardzo chcą sie zawabić to rutyna podpowiada że to dobrze punktowane sztuki ;) i pewnie padły by wszystkie naszym łupem hehh gdyby nie fakt ze po pozyskaniu dwóch mniejszych i tego powyżej i po następnych 5 minutach tropienia sprawę - na co mamy polować?- wyjaśnił nam widok wyłaniającego się z za krzewów Wirgina heheheh
No co ? dla jakiego Wirgina można porzucić tropy Mulaków ponad 200pkt hehehehe oczywiście dla "Myłkusa" Hehehehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Mulak

81
No jasne heheh ale sesje wolałem zakończyć po zebraniu myłkusa bo po przerwaniu połączenia takie cuda widziałem heheh drzewa i kamienie fruwały po całym rezeracie a księżyc świecił nie nad nimi a pod nimi jak chcesz to mam screeny na steamie hehehehhe
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Mulak

82
Niestety nie zapisałem się do książki polowań ;/ niech to będzie przestrogą dla innych , wpisujcie się do książki polowań !




Obrazek






Mulak
Punktacja: 240.158

Wartość Polowania : 0
Waga: 116.32 kg (256.43 lbs)
Data upolowania: 2017-12-01 12:19 CET
Strzały trafione: 1
Odległość strzału: 187.88m (616.40ft)
Użyta broń:
Sztucer łamany 7mm Magnum

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości