Najlepszy Mulak

1
Pomyślałam, że warto by się pochwalić strzelonymi mulakami : W końcu nie każdy ma licencje na inne zwierzęta (np. ja) ;)

Wynik: 235.551
Waga: 92.311 kg (203.5 lbs)
Czas Upolowania: Aug 10 2011 10:29
Trafione Strzały: 1
Odległość Strzału: 71.170 m (233.5 ft)
Użyta Broń: .243 Bolt Action Rifle (Wood)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy mulak

6
Mykita pisze:Ostatnio coraz więcej byków spotykam ;) Ostatnio to chyba miały jakiś swój "zlot" bo było ich 5 na polanie :D
To tzw. Mules Brothers. Zwykle spawnuje się na mapie jedno stado byków. Kiedyś był w śród nich, jeden medalowy, ze dwa średnie i dwa małe. Później je bardziej zrównali.
W każdym razie jest to główny cel Łowców Jeleni. :
Jak znajdziesz tropy stada, i wszystkie samce - idź za nimi ostrożnie. Jest okazja na udane polowanie. :

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy mulak

8
Stadko jak stadko... Największe przeżycie, to trafić na unikat. :)
Ultra rzadkie spotkanie, nawet bez wielkich punktów.

Unikatów są trzy rodzaje: Albinos, "Plebald" czyli łaciaty, oraz "Melanite" czyli murzynek.
Łaciate trafiają się chyba najcześciej. Albinosy zaś najłatwiej wypatrzeć. ;) Jednak są one też bardziej czujne niż normalne okazy. Jak ci mignie coś białego w lesie - szykuj sprzęt i módl się do ducha puszczy o przychylność.

Dla takiego okazu warto odpuścić wszystkim innym. A przynajmniej na moment, póki odmieńca nie zaksięgujemy w spisie. :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy mulak

9
madrian pisze:Stadko jak stadko... Największe przeżycie, to trafić na unikat. :)
Ultra rzadkie spotkanie, nawet bez wielkich punktów.

Unikatów są trzy rodzaje: Albinos, "Plebald" czyli łaciaty, oraz "Melanite" czyli murzynek.

Powiedziałbym raczej ,że Melanistyczny - w języku polskim jest pojęcie melanizm. Co się nie tłumaczy na murzynek. Ale jak kto woli.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy mulak

13
To tzw. Mules Brothers. Zwykle spawnuje się na mapie jedno stado byków. Kiedyś był w śród nich, jeden medalowy, ze dwa średnie i dwa małe. Później je bardziej zrównali.
W każdym razie jest to główny cel Łowców Jeleni. :
Jak znajdziesz tropy stada, i wszystkie samce - idź za nimi ostrożnie. Jest okazja na udane polowanie. :[/quote]

Czuję się strasznie :shock: Wczoraj, ponownie, na tej samej polanie co ostatnio spotkałam stadko mułków. Dwie łanie i 4 samce. Najmniejszy to kurdupel, ale jeden był naprawdę potężny - mógł mieć ze 135 albo i więcej ;) Ale zanim się obejrzałam powędrował wesoło w krzaki i kierował się na ambone. Skierowałam się więc tam i zaczęłam wabić. Wabiłam, wabiłam.... Patrze - dwa inne samce. Większy ze 120. Zwiały w las. Nagle pojawiają się znowu, biegną na skraju lasu... i znowu w krzaki :x W ciągu godziny spotkałam 6 samców, a nie ustrzeliłam nic. Na sam koniec wywaliło mnie z gry. :lol:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości