Re: Najlepszy lis polarny

2
Lis Polarny (M)
Obwód: Whiterime Ridge, rewir 111
Punktacja: 17.483
Waga: 7.930 kg
Data upolowania: 2018-02-14 18:33
Strzały trafione: 2
Karabin dźwigniowy .17 HMR - 149.280 m
Sztucer powtarzalny .243 - 153.210 m

Wczoraj wybrałem się na Zające Amerykańskie aby zaliczyć 100 pkt w evencie walentynkowym i zgarnąć "eliminator zapachu". Wyprawa miała być krótka i konkretna bo czasu za dużo nie miałem. Niestety startując dwa razy o godzinie 5:00 - zbyt duże podmuchy wiatru niespodziewanie "wywiały" mnie z gry w najmniej oczekiwanym momencie (raz miałem samca zająca na celowniku a raz już leżał ale dojść nie zdążyłem). Myślę sobie do trzech razy sztuka - wybrałem jednak późniejszą porę: 8:00 - słonko świeci, wiatru jakby mniej ... tuż pod leśniczówką (jakieś 150m) odezwał się samiec lisa, znaczy gra przeprasza za poprzednie dwa zerwania sobie myślę...
Strzeliłem jednego lisiora - a kilka chwil później widzę 2 kolejne samce z czego jeden rokujący (8kg w spocie). Ustawiłem się, celuje - pach - idzie dalej nawet się nie spłoszył za bardzo... Co jest ?! Patrze jaka broń i zimny pot mnie oblał - strzeliłem z broni którą maiłem na zające używać. Szybka zmiana broni na .243 i Lisek leży, ale w drodze do niego już zaczynam rozpaczać że może ładny okaz ale będzie dyskwalifikacja .... ale warto spojrzeć co się złapało. Podnoszę - a tu rekordowa sztuka (pierwszy raz lisa 17 trafiłem) i do tego zaliczona!!! Zamiast Plikingtona którego zwykle biorę na Zające - miałem dla odmiany 17.HMR załadowanego do ekwipunku automatycznie (loadout) a więc ostatecznie prawidłowa broń także na Lisy Polarne.

https://www.thehunter.com/#profile/maka ... /591536010
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości