Re: Najlepszy Koziorożec

19
Witam,

Co myślicie aby stworzyć listę najlepszych wyników na stronie polskiego forum , np takie coś jak top 20 każdego gatunku? Dodało by to nieco smaczku rywalizacji w naszym lokalnym grajdołku, warunki mogły być np takie :

1) koniecznie zdjęcie
2) link do potwierdzenia zdobyczy
3) pojedyncze trafienie (wtedy wyeliminujemy możliwość podbierania zranionej zdobyczy na multi :) )

dodatkowo można by dodać np: rejon polski gracza albo na czyim serwerze było polowanie (jeżeli multi),
albo też nazwę rezerwatu lub jego części (może udało by się w ten sposób stworzyć polskie nazwy zwyczajowe co ciekawszych miejsc rezerwatów)

Można by też zastanowić się nad listą unikatów - w podobnej konwencji.

pzdr
Makaan

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Koziorożec

20
Hmm, fajny pomysł, tylko 50% tego co powiedziałeś już funkcjonuje. Tematy z największymi zdobyczami, ewentualnie Unikatami to swojego rodzaju ranking :). Na pewno przemyślimy ten temat, być może w niedługiej przyszłości stworzymy coś w podobie "Hall of Fame" :).

Makaan, jeżeli chcesz rozwinąć swoją myśl, załóż do tego nowy wątek. Nie spamujmy tutaj, pod tematem z tym nie związanym :)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Koziorożec

30
Wczoraj zrobiłem szybki wypad w Alpy i spotkałem grupkę Koziorożców (7-8) sztuk, której przewodził dorodny kozioł (240 pkt jak się potem okazało), postanowiłem troszkę podejść do stada aby zająć lepszą pozycję do strzału (przy okazji konkursu na 100% wartości polowania) aż tu nagle... słyszę łomot i oczom nie wierzę !? Jakieś 50 metrów dalej walczą ze sobą dwa porządnie "zakręcone" kozły. Poczekałem aż skończą walkę i zaczną odpoczywać - i przymierzyłem do jednego z nich (efekt widać na zdjęciu poniżej), drugi po nie długim czasie także trafiony (260 pkt). Po tej całej akcji aż żal że nie nagrałem tej walki gigantów ..... dobrze że chociaż wyprawa zgłoszona do książki polowań.

Koziorożec Alpejski (M)
Obwód: Val-des-Bois, rewir 111
Punktacja: 274,84
Waga: 105.86 kg
Data upolowania: 2017-12-05 18:13
Strzały trafione: 1
Odległość strzału: 144.75m
Użyta broń: Sztucer powtarzalny .243
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości

cron