Zakłocenia karty graficznej?

1
Witam wszystkich!
Dzisiaj ja potrzebuję pomocy zakresu typowo komputerowego. Otóż ostatnimi czasu, szczególnie podczas grania w gry (ale przy przeglądaniu WWW również) pojawiają się u mnie takie zakłócenia na monitorze. Ciężko mi je opisać, a robiąc zdjęcia lustrzanką nie zdołałem tego uchwycić. Pokazują się takie pionowe proste fale, o ile tak to można nazwać, szczególnie widać to na czarnych tłach. Długo zastanawiałem się dlaczego tak jest. Działam na nowym zestawie, w którym mam jeszcze starą kartę graifczną GeFroce 8600GT, jednak na dniach powinno się to zmienić.
Jednak ostatnio zauważyłem, że nad kartą jest podłączony oddzielny wentylator podłączony do obudowy, czy to on może dawać takie zakłócenia?
W codziennym korzystaniu z internetu, nie widać tego. Dopiero podczas gry i pracy w stresie czasami to widać.
Oto zdjęcia przedstawiające podłączenie:
Obrazek
Obrazek
W poniższym zdjęciu przepraszam za ostrość, jednak obiektyw złapał pierwszoplanowo obudowę, ale widać tutaj podłączenie.
Obrazek
Obrazek
Dodam także, że podłączenie do komputera jest poprzez wejście DVI, przy użyciu adaptera z wejściem VGA
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości