H1Z1 problem z grafiką

1
Witajcie. Mam problem z grafiką w H1Z1. Najlepiej Zobrazuje mój problem screen
Obrazek
Miał ktoś z was taki problem? I nie chodzi mi tylko o H1Z1.

Specyfikacja kompa:
Procek 2020m
Grafika Geforce 710m 1GB
Ram 8 GB
Win 7 64 bit
Wszystkie sterowniki mam aktualne
Dodam, że reinstal gry robiłem i nic nie pomógł
Ustawienia gry mam na min

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: H1Z1 problem z grafiką

2
Typowe artefakty. Po pierwsze dokładne czyszczenie kompa. Tak fizyczne jak i softwarowe. Usunięcie wszystkich kłaków z radiatorów, zasilacza, wentylatorków. Jeżeli się da to wymiana pasty termoprzewodzącej na nową.
Specyfikacja wygląda na laptopa. Sprawdź czy się grzeje. Może trzeba zainwestować w podkładkę chłodzącą.

Artefakty graficzne tego typu sugerują przegrzewającą się kartę graficzną. A na pewno ma ona problemy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: H1Z1 problem z grafiką

4
madrian pisze:Typowe artefakty. Po pierwsze dokładne czyszczenie kompa. Tak fizyczne jak i softwarowe. Usunięcie wszystkich kłaków z radiatorów, zasilacza, wentylatorków. Jeżeli się da to wymiana pasty termoprzewodzącej na nową.
Specyfikacja wygląda na laptopa. Sprawdź czy się grzeje. Może trzeba zainwestować w podkładkę chłodzącą.

Artefakty graficzne tego typu sugerują przegrzewającą się kartę graficzną. A na pewno ma ona problemy.
To nie jest problem fizyczny ani żadnego złośliwego oprogramowania...po prostu silnik graficzny i ustawienia karty graficznej się gryzą. Karta nie może prawdopodobnie poradzić sobie z przezroczystością i zastępuje to czerwonymi pikselami. Tak więc, pisanie, że laptop się grzeje, wymiana pasty, czyszczenie - co to ma do ustawień graficznych?!

@Peres:
Spróbuj wyłączyć filtrowania anizotropowe i w panelu nvidia skonfiguruj wszystko pod "użyj ustawień aplikacji" oraz "maksymalna wydajność" oraz ustaw jako globalną kartę graficzną - GF 710M
https://steamcommunity.com/app/295110/d ... 159305448/

YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości