Ciuchy na polowanie : )

1
Witam,jakie poleciacie kurtki na polowanie w cenie do 250-300zl? Celuje w cos na jesien-zime i koniecznie z kapturem..
Znalazlem w decathlonie jakies niedrogie kurteczki ale nie jestem pewien czy one sa ciche,nie szeleszcza podczas pochodu..
Wszelkie Pinewoody,Jahti Jakty itd ktore mi odpowiadaja zaczynaja sie od 500zl,wiec ciut za drogo.

Jesli macie cos godnego polecenia to prosze o informacje. Ja znalazlem takie cus,moze ktos ta kurteczke posiada .
http://www.decathlon.pl/kurtka-posikam- ... 11687.html :

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ciuchy na polowanie : )

2
Pal licho te wszystkie sieciówki typu gosport czy decathlon. Ja Ci polecam skorzystać z jakichś sklepów myśliwskich - lepiej czasami dopłacić tą stówkę i mieć kurtkę na lata a nie na na chwilę.

Sprawdź sobie kurtki w tym internetowym sklepie myśliwskim Faut.

Niektóre kurtki marki mil-tec kosztują już od 170-250 zł, więc jest to kwota jak najbardziej do przyjęcia, zwłaszcza, że są to kurtki idealne pod sezon wiosenny.
Więc cenowo też wygląda to dobrze. Oczywiście możesz również poszaleć i kupić ocieplaną kurtkę z graffa. Ale w sumie sezon zimowy już minął więc ja polecam coś pod kwiecień/maj, zwłaszcza, że cenowo Cię pewnie bardziej zachęci.

Co do wyżej podanego sklepu - z niego korzystałem w kwestii paru zakupów i jest w porządku jeśli chodzi o czas wysyłki i ceny.
Oczywiście podobne produkty znajdziesz pewnie też na innych sklepach myśliwskich :) Ja tylko podałem ten sprawdzony już przeze mnie :)

Reg. §8 54A) "Autor postu, który wznowił wątek nieaktywny przez okres ponad 1 roku, zostaje ukarany ostrzeżeniem."
Jako że to Twój pierwszy post, skończy się na ustnym upomnieniu.
/Łanczkoś

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości