Nie mogę się zalogować z żadnej przeglądarki bądź urządzenia na thehunter.com

1
Witam!
Po pewnym czasie (nie więcej jak pół roku) postanowiłem znowu wrócić do gry the Hunter classic. Problem w tym że na stronie TheHunter.com nie mogę się zalogować. Strona działa bez problemu w trybie gościa i mogę wszędzie wejść. Problem się zaczyna gdy chce się zalogować. Po prowadzeniu loginu i haseł oraz wcisniwciu "zaloguj" strona nie może się załadować do końca. Myślałem że to problem przeglądarki więc sprawdzałem na innych. Sprawdzałem także na innych urządzeniach i dalej to samo. Moje konto było dobrze wyposażone więc żal zakładać inne. Proszę o pomoc!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nie mogę się zalogować z żadnej przeglądarki bądź urządzenia na thehunter.com

7
Próbowałem zmienić hasło i recovery key przyszedł na mojego maila. Zmieniłem hasło ale tak jak pisałem wcześniej - na każdym urządzeniu nie mogę się zalogować tj. Wpisuje hasło i login i strona zaczyna się ładować i nic więcej się z tym nie dzieje. Wyświetlone są ikony ładowanie i nic więcej.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron