Brak konta.

1
Cześć wszystkim.

Mam dość nietypowy problem, mianowicie chciałem wrócić sobie do grania w The Hunter, konto założyłem chyba w okolicach 2012-2013, miałem kilka broni, wabiki na prawie wszystkie gatunki, ogólnie wszystko gotowe do grania, jedynie chciałem wykupić licencję.
No i niestety zaczął się problem przy próbie zalogowania, ponieważ wyskoczył komunikat o błędnym haśle( jeśli zapamiętałem na to forum, to tym bardziej do gry ;) )
Klikając odzyskaj hasło nic nie przychodzi, no prostu jakby konto nie istniało. Myślałem że to problem Onetu, który czasem blokuje maile, ale założyłem sobie nowe konto na innym mailu w Onet i wszystko przyszło.
Byłby ktoś w stanie sprawdzić czy w dalszym ciągu istnieje mój profil w grze? Mój login Przemosz albo Przemosz64
Ogólnie jeśli byłby ktoś w stanie pomóc to mega dziękuję, bo nie mam zamiaru wydawać znowu wydawać kilku stów, na to co już miałem.
Dzięki z góry :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Brak konta.

4
Dwa dni temu wysłałem maila do supportu, jak na razie brak odzewu. Mam dwa pytania odnośnie samego kontaktu z supportem; po pierwsze czy mam się dalej męczyć po angielsku czy można swobodnie po polsku? Druga kwestia to czy odpowiedź przyjdzie mi na maila, czy będę musiał się zalogować, no bo wtedy w moim przypadku nigdy się tej odpowiedzi nie doczekam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości