Hunter Score

1
Witam.
Chcę zapytać, czy ktoś z Was miał podobny przypadek?
Nie wiem, czy wcześniej to się zdarzało, bo nie zapisuję sobie ile mam punktów HS, ale mniej więcej wiem na której jestem pozycji w ogólnej klasyfikacji. W ostatnim czasie (kilka tygodni) zauważyłam, że odejmuje mi punkty i spycha na niższa pozycję, dzisiaj również. Zawsze spadam za zawodnika, który ostatni raz grał w styczniu i nie ma obecnie członkostwa: _DSL. Gdy zauważyłam to pierwszy raz nie byłam pewna , czy się nie mylę. Ale ile razy można wyprzedzać kogoś, kto stoi w miejscu?
Czy to tylko ja tak mam?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Hunter Score

3
sebusmalinowski pisze: 03 maja 2018, 13:30 Witam.
Wiem, że tropiciel miał ostatnio spadek HS o 1000, pisał do support tłumaczyli mu się tym, że to była korekta w stosunku do broni 300. Pewnie jak zobaczy Twój wpis bardziej Ci wytłumaczy w czym rzecz.
Ja, wcześniej straciłam 1000, nadrobiłam to, a dzisiaj już po raz drugi straciłam kolejne 1000.
Trochę to wkurzające :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Hunter Score

4
Witam.
Tak jak Sebus pisze , moja punktacja została zaniżona o 1000 pkt bo po dwóch czy po trzech latach stwierdzili że podwójnie policzyli mi pkt za którąś broń z kalibru 300, ja pierdu po prostu jaja sobie robią.
Ja osobiście nie przykładam do tego aż tak dużej wagi ale lecą sobie z nami w bambuko już od dawna, od wczoraj np nie mogę się zalogować na forum a chciałem napisać posta w związku z konkursem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Hunter Score

5
Cześć.
Odszukałam na głównym forum wątek w tym temacie. Jest więcej osób takich, jak my. Na ile dobrze zrozumiałam ( tłumaczył translator), usprawiedliwiają to właśnie tą bronią, 300. To, że robią nas w bambuko, to fakt. Wydałam sporo kasy na te powielane bronie, dlatego starałam się utrzymać pozycję w rankingu. Teraz okazało się, że niepotrzebnie, bo zmienili zasady. Najdziwniejsze i niezrozumiałe jest dla mnie, że obcięli mi co najmniej dwa razy po 1000 punktów, a ja z 300 nie polowałam od miesięcy. Zresztą, mniejsza z tym, odpuszczam rywalizację. Od dzisiaj pełny luzik ;)
Dzięki za odpowiedź :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość