Ciągłe crashe...

1
Witam. od około 2 tyg nie da się grać. Po ok. 10-30 min gry dostaje crasha a następnie otwiera się narzędzie diagnostyczne DirectX. Sterowniki ogarnięte, format robiony 2 razy (z i bez usunięcia plików osobistych), próbowałem na steama jak i web. Na steame przy sprawdzeniu spójności za każdym razem wyskakuje że nieudana weryfikacja jednego pliku zostanie on pobrany ponownie. Robiłem już chyba wszystko co możliwe.. Wiem że ludzie dostają crashe na WRR, natomiast u mnie występują na każdym rezerwacie. Ma ktoś podobnie? Bo nie wiem czy wina leży po stronie huntera czy komp się sypie... :|

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ciągłe crashe...

4
Witam.
Wiem, że powtarzam to samo pytanie, ale od 2 dni rozłącza mi grę z każdym razem. Właśnie zaczęłam grać w rezerwacie Whiterime Ridge i nie sposób grać, nie zawsze zdążę podnieść zwierzaki. Pojawia się okienko z narzędziem diagnostycznym DirectX i po sprawdzeniu odpowiada: ''nie znaleziono żadnego problemu''. Do tej pory nie miałam tego problemu, wszystko było w porządku. Spróbuję w innych rezerwatach, a z Whiterime Ridge pożegnam się na jakiś czas.
Czy u kogoś pojawił się ten problem w ostatnich dniach, czy to tylko u mnie?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości