Re: Problem z bronią

10
Przepatrzyłem twoją statystykę i broń którą masz . Jesteś bardzo młodym zaczynającym dopiero graczem który na stanie ma; broń 243 ,pod klawiszem 1 ,wabik beczek pod klawiszem 4 ,lornetkę pod klawiszem 5 i aparat foto pod 6 . O ile dobrze pamiętam to wszystkie te rzeczy powinieneś mieć rozpoczynając grę właśnie pod tymi klawiszami z automatu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem z bronią

11
Witam.
Po raz pierwszy zdarzyło mi się kupić broń i nie umieć z niej korzystać :(
Chodzi o najnowszą 16GA/9.3x74R Drilling.
Są 4 rodzaje amunicji, ale poza 9.3x74R, nie daje się załadować żadnej innej. Szukałam jakiegoś opisu, albo filmiku i nic nie znalazłam.
Podejrzewam, że coś źle robię, ale nie wiem co. Nie sądzę, żeby to był jakiś błąd gry, bo nie spotkałam się z podobnymi problemami innych graczy.
Sądziłam, że to działa tak, jak strzelby, czy dubeltówki, ale nie daje się.
Gdyby ktoś zechciał mnie oświecić, będę bardzo wdzięczna ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem z bronią

12
Nie bardzo rozumiem ale opiszę Ci ja to wygląda u mnie ;)
Kiedy załaduję tę broń do slotu (pierwszego lub drugiego) -pod bronią pokazują się dwa okienka na amunicję
Pierwsze z lewej jest na amunicję śrutową a drugi na amunicję 9.3 x 74R
Po kliknięciu na te okienka wyskakuje dodatkowe okienko z wyborem amunicji (śrut ptasi-loftki-breneka----okienko lewe) (9.3x74R ---okienko prawe)
Można załadować okienko przeciągając amunicję myszką ale należy pamiętać że nie da się włożyć amunicji śrutowej do okienka prawego a amunicji 9.3 do okienka lewego ;)
Po pierwszym wyciągnięciu broni jak zwykle broń się ładuje -po załadowaniu w lewym górnym rogu ekranu pokazuje się info "Press MYSZ3 to swith barrels"-coś takiego heheh
Znaczy to tyle co - naciśnij "trzeci przycisk myszy" aby zmienić amunicję ;)
Co to jest ten "Mysz3"??? - jest to przy zwykłej myszce - rolka (kółeczko) miedzy klawiszami -
Jeśli ją kręcimy zmieniamy przybliżenie lunet - jednak w tym przypadku należy na nią nacisnąć (powinna kliknąć) a wtedy zmieni się amunicja z 9x3 na śrutową gdyż na początku ustawiona jest zawsze amunicja 9.3 - oczywiście działa to tylko wtedy gdy trzymamy broń
w rękach
Ot tyle jeśli to nie pomoże trzeba będzie pisać do suportu chyba
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem z bronią

13
Kashalott, Tak wytłumaczyłeś, że nawet nowicjusz zrozumie :) Za to jestem oczywiście bardzo wdzięczna. Wszystko przez tą rolkę (kółeczko) miedzy klawiszami :) Nie wpadłam na to, że służy do zmiany amunicji, a napisy po angielsku i translator, sam wiesz ;) Zawsze mogę liczyć na pomoc kolegów :)
Bardzo, bardzo dziękuję :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron