Film polowania

1
Witam,

wirtualne myślistwo zacząłem "upawiać" jakiś miesiąc temu. Oczywiście przez pierwszy tydzień nie mogłem się oderwać, potem mi się znudziło (w sumie to tylko mulaki), ale podejrzewam, że teraz gra zatrzyma mnie na dłużej.

Poczytałem trochę Waszych poradników na temat jak polować. Niby czegoś tam się dowiedziałem, ale w praktyce jakoś nie mogę tego wykorzystać. Tzn. nie że nie mogę, tylko daje kiepskie efekty.

Dlatego zwracam się z pytaniem do Was, a może i prośbą, o stworzenie filmu z Waszego polowania. Od początku przez tropienie, wabienie itd aż po strzał. Podejrzewam, że nie będzie Wam się chciało, ale zapytać zawsze można.

Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Film polowania

7
Ja nagrywałem za pomocą aplikacji, którą "robi się" własny kanał TV ;D A co! Strona to justin.tv. Trzeba się zarejestrować, ściągnąć program, a potem wystarczy nadawać. Plusem będzie to że nie trzeba wstawiać nigdzie filmików na youtuby czy tym podobne. A i inni mogą oglądać Cię na żywo. Tzn. to co nadajesz. Dlatego podczas gry lepiej nie minimalizować okienka z Hunterem ;D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Film polowania

10
fraps spowalnia grę , no spowalnia grę , mi też i mi . To wystarczy tylko w ustawieniach sie pobawić ! Ustawić nagrywanie w trybie połowy okna ustawić 30 fps i tyle . A po za tym ludzkie oko widzi 25 -30 fps. I tyle . Ja mam ustawione nagrywanie na 30 fps i na pełne okno i nawet sie nie zdarzyło mi żeby sie zacięło.
A tak na marginesie ten Justin tv to nagrywanie strumieniowe bez pośrednio do internetu gdzie nie możesz odpowiednio wyedytować filmu i jakością też nie szczyci. To jest coś jak x-fire.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Film polowania

12
Witam, mi fraps nie spowalnia gry ale mam inny problem, nagrywam filmik 30 sekundowy i ma ponad około 1 gb :/
ma ktoś pomysł co zrobić by to nie ważyło tyle ? nie chodzi mi o programy do tego służące tylko by Fraps takiej "kobyły" nie robił

Zmniejszam na Format Faktory chociażby i z 1 giga robie 50 mb(ale grafika już słabiutka i mizerna)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron