Re: Nasze screeny

73
MetalHunterPL pisze: Nie mogłem niestety oddać strzału w mózg :(

ps czasami nie mogę oddać strzału do mulaka, mam nabity sztucer celuje w głowę strzelić nie mogę.... Nie mam pojęcia czemu.
MetalHunterPL pisze: morduję każdego Jelonka który mi się napatoczy na lunetę :D
Jezu, człowieku opanuj się. Wiem, że to tylko gra, ale wszystko ma swoje granice. Chcesz mordować i strzelać w mózgi, to pograj w CoD. Kto Cię w ogóle nauczył strzelać jeleniowate w łeb? Takie zwierzęta strzela się na komorę/kark.

"Morduję"? Co to k***a za słowo w odniesieniu do polowania? Chyba pomyliłeś gry, bo bliżej Ci do Manhunta niż do TH. Zdrowy psychicznie człowiek raczej by się tak nie wypowiadał. Przemoc Cię tak pasjonuje? Później się dziwić, że postrzega się myśliwych jako "mordujących" i lubujących się w strzałach "w mózg".
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nasze screeny

74
Skoro to tylko gra to co się tak spinasz ? Z myśliwym mam tyle wspólnego co z psychicznym człowiekiem, zero chyba że mam w sobie ukrytego psychopate (w sumie włącza mi się jak czytam takie spięte posty)

Morduje to przenośnia od eliminacji... Eliminacja, czy teraz znowu coś ci nie pasuje? Może strzał z skutkiem śmiertelnym? :)
To gra tu się ucieka przed życiem codziennym by się odstresować i zapomnieć od utrapień tego świata jeśli coś ci nie pasuje w moim stylu wypowiadania się to wydłub sobie oczy widelcem.

Co do strzelania w kark to posiadam zwykłego sztucera i zwykłą lunetę z więcej jak 100 metrów ciężko trafić akurat w krąg szyjny. Mogę chybić i strzelić w szyję wtedy zwierzę ucieknie i umrze w cierpieniach....A ja nie dostanę za to punktów, bo to GRA

pozdrawiam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Twórczość użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości

cron