Które projekty są najlepsze? Wybierz 2

1
Liczba głosów: 4 (36%)
2
Liczba głosów: 1 (9%)
3 (Brak głosów)
4
Liczba głosów: 2 (18%)
5
Liczba głosów: 4 (36%)
6 (Brak głosów)
Liczba głosów: 11

Szablony do tematów

1
Korzystając z chwili wolnego czasu stworzyłem kilka małych projektów które mogą urozmaicić tematy na forum. Można na nich wpisać tytuł czy nagłówek tematu. Wszystkie szablony zostały wykonane przy pomocy zdjęć z licencją freeware która pozwala na dowolne modyfikowanie i rozpowszechnianie zdjęcia. Zachęcam wszystkich do ich używania, lub pisania sugestii, pomysłów jakie jeszcze szablony mógłbym zrobić.
Mały podgląd:
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek

Jako że szablony zostały stworzone dla polskiej społeczności The Hunter, proszę o nie używanie ich na innych forach, czujmy się unikalni. :D

link do pobrania paczki szablonów (oczywiście bez tekstu):

Kod: Zaznacz cały

http://www56.zippyshare.com/v/89645464/file.html
Pozdrawiam,
Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Szablony do tematów

10
Jimmy pisze:
red3vil96 pisze:W sumie, jak kto lubi. Mi się podoba taki styl (oczywiście czcionka dopasowana itp. a nie w ten sposób jak teraz jest). Ja to robię z czystej nudy :D
Tylko po co obrazek tytułowy? Zakładając wątek wpisujesz jego temat i po tym go odnajdujesz.
Może źle to ująłem. Miałem bardziej na myśli poszczególne "etapy" tematu np. w poradniku o polowaniu na dany gatunek będzie tytułowe "wyposażenie" i od razu wiadomo co się pod tym znajduje :p
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Szablony do tematów

11
Chodzi ci o nagłówki działów? To by jeszcze może przeszło.
Ale obecnie mamy ich "aż" 6.
1 - TheHunter Polska
2 - Oficjalne informacje i nowości
3 - O grze
4 - Wirtualne koła i kluby łowieckie
5 - Łowiectwo
6 - Off Topics

Natomiast "ozdabianie tematów" czy wątków niepotrzebnie obciążyłoby silnik forum i zmniejszyło komfort używania strony.
Nie każdy siedzi przecież na stałym łączu 20 MB/s.
Pomysł masz dobry, ale na tematyczną stronę WWW, dla fanów gry.

A co do rysunków to IMHO najlepiej wyszły 1 i 2. Pozostałe zbyt rażące lub mało czytelne. Na przykład czerwony baner jest za ciemny do czarnych liter. Powinieneś zmienić ich kolor na jaśniejszy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Szablony do tematów

12
madrian pisze:Chodzi ci o nagłówki działów? To by jeszcze może przeszło.
Ale obecnie mamy ich "aż" 6.
1 - TheHunter Polska
2 - Oficjalne informacje i nowości
3 - O grze
4 - Wirtualne koła i kluby łowieckie
5 - Łowiectwo
6 - Off Topics

Natomiast "ozdabianie tematów" czy wątków niepotrzebnie obciążyłoby silnik forum i zmniejszyło komfort używania strony.
Nie każdy siedzi przecież na stałym łączu 20 MB/s.
Pomysł masz dobry, ale na tematyczną stronę WWW, dla fanów gry.

A co do rysunków to IMHO najlepiej wyszły 1 i 2. Pozostałe zbyt rażące lub mało czytelne. Na przykład czerwony baner jest za ciemny do czarnych liter. Powinieneś zmienić ich kolor na jaśniejszy.
Dzięki za opinię. Masz rację, teraz patrząc zauważyłem zbyt ciemne lub zbyt jaskrawe kolory.

Pozdrawiam,
Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron