Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

17
Witam,
Wykonałem już sporo zadań na darmowe Em$ pewnie około 20 ale wirtualną walutę otrzymałem tylko 3 razy. Czy każdy tak ma? Wysłałem już chyba 7 reklamacji na te bardziej punktowane reklamy, ale odpowiedzi nie uzyskałem od dwóch dni. I mam pytanie, a w sumie to kilka:
1. Jak często udaje wam się dostać należną zapłatę?
2. Jak długo trzeba czekać na odpowiedzieć ze strony reklamodawcy? (korzystalem tylko z TokenAds)
3. Jak często udaje się wygrać reklamację jeśli takową się złożyło.
4. Od których reklamodawców najlepiej wypełniać reklamy?
Chyba wszystko, z góry dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze przegląda temat, Pozdrawiam Hubert

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

18
Wszystko zależy od argumentów i dowodów (w postaci screenów itp) jakie im przedstawiłeś. Po otrzymaniu negatywnego rozpatrzenia sprawy warto im wtedy odpisywać "bardziej stanowczo" odpisywać, iż próbują Cię "wydymać". Z doświadczenia wiem, że taka zabawa może być długotrwała ale czasem się opłaca. Z tych jak to nazwałeś "bardziej opłacalnych reklam" jest trochę ciężej wymusić należące się em$, więc proponuję zacząć zabawę w wymianę zdań z tymi oferentami, którzy dawali mniej emsów. Będzie łatwiej. Co do czasu odpowiedzi na reklamację to w zależności od firmy jest od 24h do 72h.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

19
Dzięki za szybką odpowiedź. Rady na pewno wykorzystam ale dopiero jak odpowiedzą na maile :

-- 21 lis 2014, o 13:51 --

Jeszcze jedno, możecie polecić jakąś reklamę od danego reklamodawcy, dzięki której zdobyliście Em$ bez żadnych reklamacji. Ja szczerze polecam Reklame za 371Em$ (sms/kod PIN) od Sypersonic Ads, wysłałem sms ze startera za 5zł i Em$ od razu wpadły. Macie jakieś perełki tego typu?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

20
Hej,

A'propo aplikacji na Android. Jeśli nie chcemy zaśmiecać swoich urządzeń (tablet,telefon ...) niepotrzebnymi aplikacjami - to do zdobywania EM$ można wykorzystać oprogramowanie emulujące Android'a (Red3vil96 wymienił aplikację: Bluestacks) - jednak takie emulatory też są albo płatne, albo mocno zaśmiecają "macierzysty" system.
Wydaje mi się, że lepszą alternatywą, jest przygotowanie wirtualki z systemem Android.
Google ostatnio wydał swój system Android na maszyny x86 ... możemy więc instalować go na dowolnym PC-ecie. Ja skonfigurowałem sobie taki system z wykorzystaniem HyperV (Windows 8 i 8.1). Zasoby pobiera niewielkie (przyznałem 500MB RAM, 8 GB HDD) i bardzo dobrze się sprawdza. Uruchamiam ją tylko jak potrzebuje.
Przyznam, że nie wszystkie apki uda się zainstalować na tym Androidzie ... ale mi udało się dostać EM$ za "zainstalowanie" już ok. 6 apek.

Link do iso z systemem: http://www.android-x86.org/download
Instrukcji instalacji jest w necie naprawdę dużo, np:
Instalacja w VirtualBox: http://artykuly.softonic.pl/jak-zainsta ... puterze-pc
Instalacja w HyperV: http://www.alteridem.net/2014/08/19/usi ... r-windows/

Polecam .. i miłej zabawy
Jacek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

22
a z takim emailem jeszcze coś robicie czy to już koniec "walki" o EM's ??
Oferta, w której uczestniczyłeś wymaga potrącenia z Twojego telefonu kosztów serwisu, do którego się zapisałeś. Jako, że Twój telefon nie mógł zostać obciążony wyżej opisanym kosztem , usługa nie została zainstalowana w Twojej komórce i w związku z tym nie przesługuje Ci wynagrodzenie w postaci wirtualnej waluty.

Z pozdrowieniami,
Zespół TokenAds

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

24
Nie instalujcie YAC jest to syfiasty wirus którego nie da się usunąć normalnymi środkami trzeba się bawić http://forum.benchmark.pl/topic/119055- ... %85%C4%87/ Syf po prostu.

Jest to program z MATOMY i innych źródeł.

-- 24 gru 2014, o 07:26 --

Napiszę pod pod postem by zaprosić tu ludzi których to interesuje

Jak wyżej napisali jak wypełniacie jakąś ankiete etc i nie dostajecie za to złamanego $ema walcie do sponsora z którego zdobywacie darmową kasę np matomy wysłałem im nick i dane konta do forge of empires dla przykładu (zgromadzenie 650 pkt = 45EM poszła na to godzina) i sru dostałem pieniądze.

Następnie zgłosiłem że YAC to wirus pokazałem szkody na kompie na screenie i też przyznali mi nagrodę. Nie bać się tylko kłócić na poziomie i zasypywać dowodami!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

25
Witam wszystkich po długim czasie nieobecności. Nie wiem czy nadal bawcie się w zdobywanie em$ ale jeśli tak to postaram się odpowiadać na wasze pytania. Mam trochę wolnego przez święta i mam nadzieję że uda mi się pomóc komuś z was. Pozdrawiam, do zobaczenia potem. Przygotuję sobie odpowiedzi i wrzucę kiedy tylko będę mógł.


Ps. Wesołych Świąt
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

27
WyssysaczDusz pisze:Kupienie tej karty i wypełnianie ankiet z płatnymi sms-ami nie niesie za sobą żadnej odpowiedzialności karnej? Np jak powypełniam wszystko co się da nazbieram EM a potem spalę kartę w piecu. Może i to nie jest fair ale fair nie jest też to że zaczynamy ubrani jak cywil a nie jak myśliwy i wszystko trzeba sobie kupować.

Witaj. Wykonywanie tego typu ofert nie wiąże się z żadną odpowiedzialnością karna, o ile podajesz prawdziwe dane ( w tym wypadku nr tel, ale kto poda niepoprawny nr tel, skoro wtedy nie będzie mógł dokończyć oferty : ). Jeśli oferta polega na aktywowaniu subskrypcji, możesz aktywować po czym "wrzucić kartę do pieca". Jeśli natomiast byłoby napisane że subskrypcja musi trwać conajmniej np. tydzień, w ten czas mógłbyś się liczyć z konsekwencjami jeśli zniszczył byś kartę (zapewne byłoby to coś na styl cofnięcia EM$ lub bana w grze. Jednak muszę Cię pocieszyć, bo takich ofert nie ma. Pozdrawiam

Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

29
WyssysaczDusz pisze:Niestety nie dostałem ani grosza a mam mnóstwo dowodów w postaci screenów. Może w sobotę nie pracują więc poczekam do poniedziałku z opinią ale na razie nie wiem co o tym myśleć.
Podrzucę Ci potem nazwy ofert które działają w 100%, sprawdzisz je. Jeśli nie będą działały to znaczy ze możesz mieć wyłączony JavaScript lub zapisywanie plików Cookies.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

30
Dostałem em! 738! 660 Za aplikacje iron desert na androida :) 78 za 5 wygranych walk w war thunder na PC. Ale z tej karty wciąż ani grosza nie dostałem w każdym razie zaraz zarobie kolejne 660. Te gry na androida z wydaniem wirtualnej waluty działają, także jak ktoś ma nadmiar kasy na karcie sim to polecam. W iron desert wystarczy wykonać szybką akcję za wirtualną walute premium którą ma gracz na samym starcie.. Więc nie wydaje się ani grosza.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron