Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

31
WyssysaczDusz pisze:Dostałem em! 738! 660 Za aplikacje iron desert na androida :) 78 za 5 wygranych walk w war thunder na PC. Ale z tej karty wciąż ani grosza nie dostałem w każdym razie zaraz zarobie kolejne 660. Te gry na androida z wydaniem wirtualnej waluty działają, także jak ktoś ma nadmiar kasy na karcie sim to polecam. W iron desert wystarczy wykonać szybką akcję za wirtualną walute premium którą ma gracz na samym starcie.. Więc nie wydaje się ani grosza.
Potwierdzam, oferty z opłatą zawsze działają a w dodatku wychodzi taniej niż normalny zakup. Z jakiej sieci jest Twoja karta, której używasz?
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

32
Kartę mam z Plusa. To z podawaniem nr nadal nie działa trzeba mieć kase na koncie by opłata mogła zostać pobrana i wtedy pewnie leci EM na konto. Ja w drugiej karcie nic nie mam na koncie więc em też nie ma. W każdym razie pisało by podać numer a nie mieć milion zł na koncie więc zrobiłem co kazali i nie ma EM. Czy mógłbyś podać wcześniej wymienioną liste działających ofert? Byłbym wdzięczny jak i inni gracze.

@edit za aplikacje Jungle.. Coś tam dalej też dostałem 660 także macie 2x660EM za prawie darmo.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

40
Damiang pisze:Czyli w tych ofertach za 660 emów trzeba wydać kasę czy nie ? WyssysaczDusz najpierw pisałeś że wystarczy wydać walute premium którą ma się od razu w grze a poznie jze jednak trzeba coś tam wydać :)

Jako że coraz więcej ludzi pyta mnie o to na PW, tu macie dowód że zarobiłem EM
Obrazek
W obu grach nie wydaje się pieniędzy powtarzam poraz ostatni postawie sprawę jasno. Warunkiem przyznania nagrody jest użycie szybkiej akcji, a nie jak pisze ,,kupienie wirtualnej waluty/buy virtual currency" właśnie ta waluta pozwala wykonać w grze szybkie akcje (szybsza budowa/rekrutacja) tyle że... My mamy tą walutę już po instalacji nie wydając ani grosza! Co zabawne jak cholera więc wystarczy użyć w/w szybkiej akcji zrobić screena/dowód zainstalowanej aplikacji i napisać do nich łamaną angielszczyzną (garry move on) że ,,Offer complete i buy virtual currency and used fast action" I EM przyznane po dniu góra dwóch.

War thunder trzeba pobrać zarejestrować się na emailu z thehunter i wygrać 5 walk. Potem zrobić screena swojego nicku w grze np w rankingu a gre wywalić z dysku i znowu pisać ,,offer complete here is a screenshot" I tyle, cała filozofia, a karta sim/starter którą kupiłem, nie działa wciąż więc ten sposób jest nieaktualny.

Mam nadzieje że wyraziłem się jasno i znajdziecie tu odpowiedź na wszelakie pytania - cierpliwości wam życzę.

PS: Od siebie dodam że nie wiem jak oni sprawdzają to, czy rzeczywiście kupiłem wirtualną walutę, bo jedyny dowód jaki dałem to screen który udowadniał, że to zainstalowałem. :

PS2: Nie wprowadzajcie ludzi w błąd to działa i jest w pełni darmowe.... Android-szybka akcja-screen-to co pisałem-660em.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

45
Osobiście polecam oferty sponsora TokenAds

Oferty które działają
1. Legend Online (jednorazowo, nie blokuje tych samych od innego sponsora, musiałem czekać ok tygodnia aby u innych sponsorów się zresetowały ale zagrałem i zgarnąłem x4 pkt)
EmS-y nie dochodzą z automatu i trzeba... kliknąć POMOC w dziale z ofertami i wysylasz ze nie dostales pkt, dostajesz maila z automatu abys przeslal SS, przesylasz i po ok 3-4 dniach masz punkty

2. Forge Of Empires (jednorazowo, nie blokuje tych samych od innego sponsora)
To samo co wyzej, musisz sie nameczyc i pisac do ich POMOCY

3. Ankieta Toluna (do uzupełniania co 2-7 dni)
EmS-y z automatu - oczekiwanie ok 15min... tylko raz mi się zdarzyło czekać 2h

4. Ankieta SSI (do uzupełniania co 2-3 dni)
EmS-y z automatu - oczekiwanie ok 15min
Jeśli wyskoczy komunikat, że nie ma dla Ciebie ankiety zmieniasz datę urodzenia i przeważnie się znajduje pasująca do Ciebie. Trzeba pokombinować

PS. TokenAds jest w/g mnie najlepsze. Nawet bana mi sciagneli

PS2. Można korzystać z programów do zmiany IP ale wtedy to polecam filmiki z SupersonicAds (ok 20em$ na dzien) u innych sponsorów dostaniecie bana za takie zabawy

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości