Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

63
Przetestowałem kilka opcji uzyskania em$ poprzez zakładkę "Zarabiaj em$" - oto efekty:
Pobranie gry elvenar i zdobycie 150pkt - zadziałało i wpłynęło 24em$.
Natomiast :
Starconflict - nie wpłynęły em$ - po złożeniu reklamacji odpisali mi w stylu " to nie my , to nasza agencja marketingowa chyba to organizuje, nie możemy nic w tej kwestii zrobić".... Czyli jawne naciąganie....
Shoebay.com- podobnie jak wyżej, ale zero kontaktu i reakcji na reklamacje! W dodatku nie działa deaktywacja ich newslettera i zawalaną mam @ ich reklamami po kilka dziennie!!!!
Omijajcie zatem te 2 "promocje"!
Nie wiem co na to TH.com, gdzie to zgłosić, ze mają takich "oszustów" wstawionych do swojej oferty?
Darz Bór!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

64
Ja też wielokrotnie próbowałem jakimiś ankietami i appkami mobilnym zarobić.. Ale nic kompletnie nie zadziałało a nie mam ochoty się kłócić z przedstawicielami itd.. unikam tego.. Więc postanowiłem kupić pierwszy pakiet członkostwa żeby dostać podstawowy sprzęt i licencje na zwierzynę na 3 miesiące wyszło mnie to jakieś 56 zł w rezultacie mam 3 Sztucery powtarzalny .243 nie wiem co z tym zrobić po co mi tyle aż tego następnie Rewolwer .44 i Strzelba 12/70 do tego samoodnawialna amunicję i parę gadżetów jak strój na zimę wabik na bażanta sprey wskaźnik wiatru, Zestaw kempingowy 10 szt..

Teraz pytanie co dalej? Kupić inny pakiet? Czy kolejne członkostwo, Gdzie można dostać jeszcze pakiety oprócz TH.com bo nie widzę by coś tam się zmieniało w ofertach.. Czy trzeba wykupić zawsze członkostwo i Em$ osobno? Trochę to kosztuje..

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron