Polowanie - Settler Creeks

1
Cześć, mając na względzie życie WKŁ trzeba zorganizować jakieś polowanko. Odbędzie się ono na  w/w mapie w piątek wieczorem, dokładną godzinę podam jak będzie bliżej do piątku. Ja wraz z kolegą będziemy polować na indyki, reszta członków według uznania, do dyspozycji jest też przygotowany podajnik na dzikie świnie. Proszę się wpisywać pod tematem...
Pozostałe informację zostaną dodane w bliskiej przyszłości :D
Liczę na obecność, szczególnie stażystów ;)
I proszę mnie mianować zastępcą łowczego buahahah :D
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 09:43 przez Adziu, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Polowanie - Settler Creeks

11
Panowie,jeśli jest taki problem z serwerem czy z brakiem czasu Myśliwych z WKŁ to ja jak zakupie ponownie premium to mogę stawiać serwery mam dość dobry internet więc myślę,że nie było by problemów a tutaj byśmy się może dogadali jakoś z Masslakiem zeby ożywić trochę WKŁ :) Masslak co Ty sądzisz na ten temat ;) ?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Polowanie - Settler Creeks

13
Yhym czyli jak nic sie nie robi to lepiej bo jak zrobisz 'cos z uwzglednieniem kogos' to juz nie pasuje. Kolego nie masz ochoty nie przychodz na polowanie, ja stawiam serwer daje wam do dyspozycji przygotowany podajnik i ustalam zasady ktore beda na nim panowaly. Pozdro

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości