Brak synchronizacji niektórych opcji gry pomiędzy różnymi komputerami.

1
Witam - gram w theHunter: Call of the Wild na dwóch różnych komputerach i ostatnio natknąłem się (bądź dopiero go odkryłem) na dziwny problem - otóż upolowane zwierzęta i trofea dodane w domku myśliwskim na jednym kompie nie pokazują mi się na drugim, tzn. gram np. na kompie w pracy i upolowałem dwa niedźwiedzie, które wypchałem i dodałem jako trofea w domku myśliwskim, po odpaleniu gry w domu brak tych upolowanych misi w zakładce "trofea" i brak okazów w domku myśliwskim - i na odwrót - upolowane zwierzaki na kompie w domu nie pokazuj mi się w pracy.
Opcję Steam Cloud mam odpaloną bo po za tym dziwnym wyjątkiem reszta raczej działa - jak wyloguje się na jakieś miejscówce na jednym kompie, to tam loguje mnie na drugim, również, jak dla sprawdzenia dokupiłem 80 sztuk amunicji do sztucera (bo zostały mi dwie sztuki) to na drugim kompie pokazało mi, że mam 82 szt. czyli przeniosło zapis z chmury.
Ten problem powstał najprawdopodobniej właśnie po dodaniu dodatku z domkami myśliwskimi na trofea (Trophy Lodge Spring Creek Manor) - piszę prawdopodobnie, bo w pracy dość rzadko mam czas pograć i nigdy mi nie przyszło do głowy porównywać trofea upolowane na różnych kompach :( , a że ostatnio przez COVID 19 pracy w pracy mniej to częściej grałem i trafiały się fajne okazy jako trofea do domku, a potem w domu przykre zdziwienie, że ich tam brak.
Macie może pomysł, co może być tego przyczyną ?

Bedę wdzięczny za sugestie.

Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc i wsparcie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron