100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

1
Witam raz jeszcze doświadczonych graczy, poprzedni post skasowałem bo napisałem go w złym miejscu. Tak jak pisałem gdy odpalam grę, w menu gry moja karta graficzna ma już 100% wykorzystania. Dosłownie mija kilkanaście sekund cały komputer się zawiesza jedyne co zostaje do zrobienia to reset. Jeżeli ktoś jest kumaty mądrzejszy ode mnie a na pewno są takie osoby proszę o pomoc odwdzięczę się jak tylko będę mógł. Chociażby jakimś darmowym kodem na grę do Steama. Dodam że komputer składałem 2 dni temu z nowych części. Karta graficzna To: GeForce Gigabyte GTX 1070 ti aorus
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: 100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

3
Raintek pisze: Masz zainstalowane wszystkie sterowniki, zarówno na grafikę jak i chipset MOBO/CPU?



Robilem aktualizacje bios i wszystkie stery ok. Tylko jedna kość ramu nie chce grac z druga i mam tylko 8GB zamiast 16stu. A wczoraj zwiesil się komp przy teście karty graficznej jak sprawdzalem temperature. Temperatura 70 stopni byla. Inne gry chodzą ok nawet wot na maksa w 2k. Czyżby karta moja nie była kompatybilna z gra?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: 100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

8
Raintek pisze: 02 lut 2018, 11:38 Masz najnowsze Netframwork? Directx 9.0c?

Wiesza się bezpośrednio na launcherze (steam/zwykły) czy po uruchomieniu sesji?


Powiem tak Gra zawiesza się czasami w menu gry a czasami Jak wejdę na ambonę, to pierwsze zadanie które muszę wykonać. Jeżeli chodzi o Directx to ogólnie mam 12stke. Najnowsza wersja chyba... wszystko mam zainstalowane. Wczoraj sprawdzałem u kolegi The Hunter i na jego komputerze działała bez zarzutu mimo tego że wykorzystywała kartę graficzną w stu procentach Ale to jest chyba norma. Natomiast komputer nie zawiesił się jak w moim przypadku.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: 100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

10
Raintek pisze: 02 lut 2018, 23:50 Wersja steam czy classic?

Btw. theHunter nie wykorzystuje DX12 tylko biblioteki DX 9.0c.

Wersja Steam. Kupiłem normalnie grę z płytą zainstalowałem na Steamie. Jeżeli gra nie wykorzystuje DX12 to muszę zainstalować DX 9.0C?
Wczoraj do testowania dałem drugiemu koledze. Ten odpalił grę, na 30 minut po czym gra wywaliła mu do ekranu i potem już nie chciała się uruchomić jak on to twierdził pisało cały czas error...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: 100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

14
Raintek pisze: 04 lut 2018, 13:44 Jeżeli masz wszystko poprawnie skonfigurowane systemowo i nie brakuje Ci sterowników, to problem może być sprzętowy. GPU nie powinno się wywalać podczas testów.

Czyli może to być spowodowane uszkodzeniem pamięci RAM lub pamięci karty graficznej? Z tego co mi serwisant mówił pamięć RAM mam uszkodzoną...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: 100% wykorzystania grafiki w The Hunter...

15
Hunter1993 pisze: 04 lut 2018, 15:00
Raintek pisze: 04 lut 2018, 13:44 Jeżeli masz wszystko poprawnie skonfigurowane systemowo i nie brakuje Ci sterowników, to problem może być sprzętowy. GPU nie powinno się wywalać podczas testów.

Czyli może to być spowodowane uszkodzeniem pamięci RAM lub pamięci karty graficznej? Z tego co mi serwisant mówił pamięć RAM mam uszkodzoną...
Sprawdzałeś różne sloty DIMM? Ogólnie jak coś nie działa to się reklamuje :)

Bardziej stawiam na kartę graficzną.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc i wsparcie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości