Re: WYMAGANIA SYSTEMOWE

18
Cześć, jeśli wejdzie mi theHunter Call of the Wild i czy wogóle wejdzie, to czy będe mógł normalnie grać tzn. bez zacinania itp.
System operacyjny: 64bit OS - Windows 7
Procesor: Intel i5-2500
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7800 Series
Miejsce na dysku: na dysku C 250 GB z wolnych 271GB
https://www.thehunter.com/#profile/rafalokm

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WYMAGANIA SYSTEMOWE

26
Intel core i7-4700MQ 2,40GHz,
16gb Ram
win 7 64bit
Ge Force GTX 765M, 4gb
Takie mam parametry i gra ledwie dyszy na średnio niskich ustawieniach. okolo 30 klatek, nie wiem czy mam cos żle ustawione czy mój sprzęt jest poprostu cienki????? Przy patrzeniu przez lornetke spada do 20 fps. A wydawalo mi sie że bedzie ok. ?????????????

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WYMAGANIA SYSTEMOWE

27
Na moim sprzęcie gra chodzi przyzwoicie. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jestem osobą wymagającą jeśli chodzi o liczbę fps.
Oto moja konfiguracja: i5 4460, 16gb ram, gtx960 4gb, windows 10
W ustawieniach graficznych jedynie szczegółowość cieni ustawiłem na "wysokie", wyłączyłem rozmycie ruchu (nie znoszę tego efektu), oraz wyłączyłem efekt rozgrzanego powietrza (nie lubię zamazanego, dalszego planu). Pozostałe opcje pozostawiłem włączone (łącznie z vsync) i ustawione na maksymalny poziom. Gram w rozdzielczości 1680x1050. Płynność rozgrywki utrzymuje się w okolicach 35-40 klatek na sekundę, sprawdzając programem Geforce Experience. Kiedy sprawdzam EVGA Precision, klatki spadają do ok. 30.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: WYMAGANIA SYSTEMOWE

28
WilesAnonim pisze: 20 kwie 2017, 09:09 Na moim sprzęcie gra chodzi przyzwoicie. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jestem osobą wymagającą jeśli chodzi o liczbę fps.
Oto moja konfiguracja: i5 4460, 16gb ram, gtx960 4gb, windows 10
W ustawieniach graficznych jedynie szczegółowość cieni ustawiłem na "wysokie", wyłączyłem rozmycie ruchu (nie znoszę tego efektu), oraz wyłączyłem efekt rozgrzanego powietrza (nie lubię zamazanego, dalszego planu). Pozostałe opcje pozostawiłem włączone (łącznie z vsync) i ustawione na maksymalny poziom. Gram w rozdzielczości 1680x1050. Płynność rozgrywki utrzymuje się w okolicach 35-40 klatek na sekundę, sprawdzając programem Geforce Experience. Kiedy sprawdzam EVGA Precision, klatki spadają do ok. 30.
Rozumiem, że mówisz o theHunter: Call of the Wild?
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron