Re: Nowe tereny po Canadian Forest

83
Ten pomysł z Afryką trochę nierealistyczny. Wiadomo, że w Afryce jest mnóstwo zwierzyny, ale tam bardzo dużo zwierząt jest pod ochroną, lub są endemitami, czy zagrożonymi gatunkami. To by bardziej podchodziło pod kłusownictwo. Ale fakt, na guźce, impale, gnu itd mogli by zrobić ;)
Ps. Te europejskie zwierzęta już są w użyciu ? To przez launchera można odpalić taką mapkę, tak ?
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe tereny po Canadian Forest

87
Na jednorożce? Z dziewicą, jako przynęta? Czemu nie? :D
Nie, tylko ten nowy teren jakoś mi się nie podoba i już. Dziwny jest. Pełno asfaltowych dróg, po których nic nie jeździ, a słupki hektometrowe są rozstawione co 40 metrów. Dziki, które najpierw atakują, a później pytają o personalia. Kozy, które piszczą i szczekają równocześnie. Drzewa w lasach, które liście mają podobne do buka a korę na pniach nie wiem do czego (sorry, ale to takie zboczenie zawodowe, że przyglądam się drzewom).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe tereny po Canadian Forest

88
Jimmy pisze:Ja ogólnie jestem za czymś nowym jak Afryka ! :D
Chociaż nie ukrywam chęci postrzelania do lisów i jeleni europejskich.
Lecz coś nowego jak afryka, słonie, bawoły, lwy . Coś nowego extremalnego ;)
Jak dla mnie to masz chęć postrzelać do nołplisów :D

EDIT: Adler

Zapoznałeś się z regulaminem?

"§8

Ogólne zasady pisania na Forum:
50) Szanuj innych użytkowników korzystających z Forum, nie wdawaj się w przepychanki słowne.
51) Różnego typu obrazy wrzucaj na hostingi np: http://www.tinypic.com.
52) Umieszczając obrazy na forum staraj się umieszczać je w miniaturze, ponieważ inni użytkownicy mogę mieć słabsze łącze i może potrwać kilka minut za czym obraz zostanie wczytany.
53) Pliki umieszczaj na serwery hostujące np: http://www.speedyshare.com.
54) Nabijanie bezsensownych postów (Spamowanie), jest zabronione za takie coś Autor postu zostaje ukarany ostrzeżeniem.
54A) Autor postu, który wznowił wątek nieaktywny przez okres ponad 1 roku, zostaje ukarany ostrzeżeniem."
Są takie chwile, gdy najgorszy sadysta jest przy mnie jak owca przy wilku..

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości