Pojazdy

1
Co wy na to aby twórcy postarali się o stworzenie pojazdów np. Quadów, Terenówek, motocrossów albo i rowerów do urozmaicenia rozgrywki wyobraźcie sobie że kupujecie taką terenówkę i możecie jeździć po mapie i gdzieś ją zostawiać po czym iść dalej za zwierzyną, albo śledzenie uciekającej zwierzyny która jest postrzelona
a za rozjechanie zwierzyny celowe czyli pogoń za nią samochodem po czym uderzenie będzie karalne, przypadkowe uderzenia będą wyborem gracza czy zatrzymać czy oddać a jeśli by się zatrzymało to by było koło fortuny losujące czy kara będzie czy nie

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

3
Niby jakie byłoby to uroznaicenie?? Jak ktoś chce jeździć Quadem czy krosówką po prostu niech wybierze sobie grę w temacie i śmiga sobie do woli . W Hunter Classic się poluje przede wszystkim !!! a jak już jesteś tak leniwy że nie chce Ci się chodzić za zwierzyną to polecam COTW tam są pojazdy typu Quad a zabawę w "policjantów" proponuję zostawić -Drogówce ;) Co do Koła Fortuny to o ile wiem też jest taka gra ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

5
Lepsze może i te konie, ale jeśli chodzi o COTW to nie jest taka sama gra, to jest zupełnie co innego. Jeśli chodzi o "wybranie gry w temacie i śmiganie do woli" to i tak nie ma tutaj miejsca w tym wątku gdyż nie chodzi tu o samą radość z podróży ale chodzi o środki transportu w niekoniecznie stylu chodzenia czy biegania, skoro to symulator polowania to nie wiem czy wiesz drogi Kolego Kashalott, ale stosuje się środki podróży i koło fortuny to nie koniecznie wynajęta domena ponieważ jest to jedna z maszyn losujących KTÓRA NIE JEST JAKĄŚ DOMENĄ WYKUPIONĄ co nie da się zrobić w swej grze, a drogówką będzie system, a tu odpowiadam wszystkim, mogą dodać wszelkiego rodzaju środki transportu, nawet i te konie. W tym wątku napisanym przez mnie jest głównym celem napędzenie tematu środków transportu. Wszystko to nie jest złe, każdemu inny środek w główce nawet jeśli komuś się to co napisałem nie podoba to do końca nie musi to być pomysł ostateczny gdyż pomysł wysyłany ma przetworzenie które dodaje sens wystąpienia w grze.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

6
Mi tam ze środków transportu najbardziej się podobał wilkołak który jak dobrze zagadać to potrafił do leśniczówki szybciutko podrzucić :)

A tak serio - to biorąc pod uwagę ile hałasu w lesie EHR robi sam myśliwy np. biegnąc lekkim truchtem, to wprowadzając jakieś gaziki raczej byśmy mieli grę typy wycieczka po parku, bo wszystkie zwierzaki by cały czas poza ekranem (znaczy widocznym horyzontem) były pochowane. Tak mi się wydaje....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

8
Makaan pisze: 09 lis 2017, 19:09 Mi tam ze środków transportu najbardziej się podobał wilkołak który jak dobrze zagadać to potrafił do leśniczówki szybciutko podrzucić :)

A tak serio - to biorąc pod uwagę ile hałasu w lesie EHR robi sam myśliwy np. biegnąc lekkim truchtem, to wprowadzając jakieś gaziki raczej byśmy mieli grę typy wycieczka po parku, bo wszystkie zwierzaki by cały czas poza ekranem (znaczy widocznym horyzontem) były pochowane. Tak mi się wydaje....
AHAHAHHA wilkołak najlepszy transport polecam xd

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

9
MethenoHunter16 pisze: 09 lis 2017, 18:52 Lepsze może i te konie, ale jeśli chodzi o COTW to nie jest taka sama gra, to jest zupełnie co innego. Jeśli chodzi o "wybranie gry w temacie i śmiganie do woli" to i tak nie ma tutaj miejsca w tym wątku gdyż nie chodzi tu o samą radość z podróży ale chodzi o środki transportu w niekoniecznie stylu chodzenia czy biegania, skoro to symulator polowania to nie wiem czy wiesz drogi Kolego Kashalott, ale stosuje się środki podróży i koło fortuny to nie koniecznie wynajęta domena ponieważ jest to jedna z maszyn losujących KTÓRA NIE JEST JAKĄŚ DOMENĄ WYKUPIONĄ co nie da się zrobić w swej grze, a drogówką będzie system, a tu odpowiadam wszystkim, mogą dodać wszelkiego rodzaju środki transportu, nawet i te konie. W tym wątku napisanym przez mnie jest głównym celem napędzenie tematu środków transportu. Wszystko to nie jest złe, każdemu inny środek w główce nawet jeśli komuś się to co napisałem nie podoba to do końca nie musi to być pomysł ostateczny gdyż pomysł wysyłany ma przetworzenie które dodaje sens wystąpienia w grze.
Ja dobrze wiem że do polowań stosuje się środki transportu ale ........
Odległości w polowaniach realnych są z reguły większe ,Poza tym taki pojazd służy nie tylko do przemieszczania się ale i do, a czasem przede wszystkim do transportu upolowanej zwierzyny .
Zwierząt się nie transportuje w Classicu więc jeden powód dla obecności pojazdów odpada ( przyznam że opcja odwożenia upolowanego zwierzątka mi osobiście się podoba i wtedy transport -jak najbardziej miałby sens)
W grze rezerwaty są stosunkowo niewielkie (takiego "logersa" i nie tylko ,Quadem przelecisz w góra 5 minut ) nigdy się nie zastanawiałeś dlaczego szybka podróż do namiotu , leśniczówki lub na ognisko ,maże być wykonywana nie częściej niż co pół godziny ? Wprowadzenie środka transportu robi to ograniczenie bezsensownym .
Jest jeszcze jedna sprawa , jak w tej grze się coś zostawi w lesie na koniec gry (zwyżka ,trójnóg, itd.) to niestety ale te rzeczy w lesie zostają i na początku następnego polowania trzeba po to dymać z buta ;) a serwerek może paść w każdej chwili .
Devsi w Classicu (w odróżnieniu od COTW) nie wymyślili krasnoludków co przynoszą na leśniczówkę sprzęt zostawiony przypadkiem (Crash Serwera)
Poziom hałasu też tu ma znaczenie jak napisał Makaan bo jaki ma sens jechać kilometr żeby następny kilometr iść aby znaleźć spłoszone zwierzęta heheh
"a drogówką będzie system"
- System nie radzi sobie z tym, co jest a Ty mu chcesz jeszcze obowiązków dołożyć ;)
Ale cóż Pomarzyć ludzka rzecz ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

10
Osobiście gdybym miał możliwość wyboru dodania/ulepszenia czegoś w thehunter classic to pojawienie się jakichkolwiek środków transportu w tej grze byłoby prawdopodobnie na szarym końcu mojej listy życzeń ;P. Moim zdaniem mowa o pojazdach jako ''urozmaiceniu rozgrywki'' jest zupełnie nietrafiona w przypadku tego typu gry bo automatycznie burzy jeden z jej ciekawszych i ważniejszych aspektów jakim jest tropienie/wypatrywanie zwierzyny. Z jednej strony wiadomo... dobrze jak zwierzyna padnie w ogniu (zwłaszcza jak sie bierze udział w jakimś konkursie^^), jest satysfakcja z dobrze oddanego strzału itd. ale z drugiej strony, taki dajmy na to niecelny strzał bardzo czesto otwiera nam drogę na wiele innych ciekawych sytuacji i nierzadko niespodzianek w danej sesji. Jak wiemy, czasami zwierze może pozostawać ranne kilkanaście lub kilkadziesiąt minut albo i dłużej. Już pomijając aspekt levelowania itd zbierając tropy po drodze, czesto można natrafić na ślady innych potencjalnie ciekawych sztuk, które byśmy zwyczajnie przegapiali jadąc czym predzęj przed siebie po TO konkretne zwierze płosząc przy okazji pewnie wiele innych jak już zostało wcześniej wspomniane. Osobiście nigdy się nie spiesze do tego żeby jak najszybciej dobić źle trafioną sztuke, zamiast tego tropie ją, jednocześnie wypatrując lornetką na dystans innych zwierząt, Często rodzi to wiele innych okazji :) Nie wyobrażam sobie bym zamiast tego wszystkiego miał gnać quadem przez mapę XD Myśle że dla każdego zapaleńca ta gra jest jak wehikuł czasu, gdzie godziny uciekają nam nie wiadomo kiedy( szkoda że w pracy się tak nie dzieje hehe) i gdyby stałym graczom doskwierało chodzenie pieszo po lesie to by w nią po prostu nie grali. Jeśli ktoś chciałby mieć do dyspozycji pojazdy to zawsze może pograć w COTW jak już zostało wcześniej zasugerowane bo jak sam autor postu napisał to jest jednak zupełnie inna rozgrywka w porównaniu z classic, powiedziałbym że bardziej ''przykoloryzowana'' ;P

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

11
Jestem na 100% za koniem, to byłaby rewelacja np.wyruszyć koniem na polowanie rozbić obóz i z tego obozu (namiotu) kilkakrotnie na koniu sobie polować. W przeciwieństwie do kłada konik nie płoszyłby zwierzyny a biegnąc galopem wprowadzałby je jedynie w stan większej uwagi taki jak po spłoszeniu dodatkowo swoim rżeniem ostrzegałby nas o drapieżnikach do tego jeszcze psiak z boku i polowanko jak w bajce.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pojazdy

12
No proszę -temat stary jak świat i odświeżany co jakiś czas , a jaka dyskusja ;)
Ten 'Konik i Pies i obóz gdzieś w dziczy" eh....... Tropiciel rozmarzyłem się to prawdziwa Bajka ;)
Jest jeszcze jeden środek transportu który uważałbym za fajny -Cichy a nawet przenośny
Chodzi mi o ponton -łódka też mogłaby być ale trudno by ją przenosić ,choć przydatność jego widzę tylko na dwóch może trzech rezerwatach RB i RFF Hirshf. a i TimberGold ma rzeczkę to i np. na zimowym by się czasem przydał bo już sporo Niedźwiadków postrzelonych po prostu utonęło mi w oceanie gdyż nie mogłem popłynąć i ich podnieść pomijam że czasem widziałem niedźwiedzie na wyspie ale ich nie strzelałem bo jak je podnieść heheh
Przyznam się wam że miałem okazję być kiedyś na polowaniu z łodzi i wrażenia są bardzo ciekawe a i wybór miejsca do strzelania ptactwa wodnego dużo bogatszy
Inne zwierzęta też przecież kręcą się koło wody więc strzelanie do nich z Cicho płynącego sprzętu też mogłoby być Ciekawe
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości