Pomysł na nowy rezerwat - fauna utracona.

1
Czekamy na nowy rezerwat.
Tak przy okazji przypomniał mi się stary pomysł.
Kiedyś miałem pomysł o rezerwacie w którym polowalibyśmy na dinozaury i jest The Primal.
Ale pomyślałem, czemu by nie zrobić tego trochę inaczej?
Co byście powiedzieli na rezerwat z najciekawszymi przedstawicielami wymarłych ssaków?
Rezerwat mógłby pełnić funkcję edukacyjną, np. przez umieszczenie w leśniczówkach opisów gatunków, a w rezerwacie byśmy mogli je zobaczyć na nowo.
Rezerwat mógłby mieć wygląd dolin, odizolowanych od siebie, o różnym środowisku i różnej faunie.
Moje typy:
- Megaloceros - olbrzymi jeleń o ponad 3 metrowym porożu. (punktacja 600+ ?)
- Megatherium - olbrzymi leniwiec wielkości słonia. Punktowany na wagę?
- Diprotodon - torbacz wielkości nosorożca. Ciekawe czy by szarżował?
- Chilotherium - dawny nosorożec, ale z potężnymi szablami w szczęce.
- Propleopus - Normalny kangur... tylko drapieżny. Jak szybko biegasz?
- Epicyon - pies wielkości lwa. Dobry piesek, dobry... eee... dobre pieski... siad... siad! SIAD! SIAAAAAaaaa.....
- Paraceratherium - największy ssak lądowy w historii. Usiądę sobie pod tym drzewem...
- Entelodont - kuzyn dzika, tylko nie lubił ziemniaków. Wolał to co biega. A przy rozmiarach tygrysa i kłach smoka... He he.
- Niedźwiedź jaskiniowy. Pomszczę pra pra pra.......pra pra pra pra dziadka Adama.
- Smilodon - jakże by mogło zabraknąć największego kotka z ząbkami jak sztylety.
- Mamut. Do kompletu z nowymi typami broni - kościanym oszczepem, kamiennym tomahawkiem i krzemienną dzidą! Kup teraz cały zestaw w promocji.
- Łoś kaukaski. Taki jak zwykły tylko ciut większy.
- Pelotherium - przodkowie koni.
- Hiena jaskiniowa - jak zwykle, większa, groźniejsza i bardziej wredna niż dzisiejsza.
- Lew jaskiniowy. Największy kotowaty w historii. Wielkość zbliżona do lygrysa, a może nawet większy.
- Tur. jakże by inaczej. Pierwsze zwierzę chronione prawem w historii. Pierwsze, dla którego stworzono rezerwat. I to w Polsce. Udawało się zachować gatunek przez blisko 200 lat.


Na pewno taki rezerwat cieszyłby się popularnością. Szczególnie w multi, polowanie z dzidą na mamuta, lub ucieczka przed smilodonem w sandałach.
Pomysł jak zwykle bez sensu, głupi i nie spełni się. Ale pomarzyć warto. :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pomysł na nowy rezerwat - fauna utracona.

2
Ohoh, patrzę wyobraźnia bardzo dobra :D
A tak calkiem serio, uważam, że nie znajdzie to zastosowania. TheHunter to symulator polowań, a nie jakaś platforma edukacyjna, która miałaby funkcję, jak to nazwałeś - "zobaczyć nowe gatunki na nowo". Tak samo było z Primalem, ludzie masowo prosili o dinozaury, ale devsi stanowczo napisali, że nigdy nie zostaną one dodane do gry, nawet jako oddzielny rezerwat - dlatego dostaliśmy inną produkcję szyldem "Primal".

Ale ogólnie, dla mnie pomysł słaby i nieciekawy, ale jak ktoś się interesuje kryptydami, to czemu nie. Ale jestem pewien, że w żaden pomysł nie zaciekawiłoby to devsów, ani rzeszy fanów TH.
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pomysł na nowy rezerwat - fauna utracona.

6
Poszukaj dobrze. :) Nie wiem czy jeszcze istnieje, ale nie tak dawno ktoś, chyba Jimmy (może rzucam kalumnie) pokazywał modyfikowany serwer do TH , gdzie myśliwi polowali na siebie. Co oczywiście było punktowane, a "zwierzynę" można było podnieść.
:)

Poza tym w The Primal niemal wszystko poluje na myśliwego.

Dokładnie :) w theHunter Primal można polowań na innych graczy :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości