Zrzuty rogów

1
Witam!

W tym temacie chciałbym zaproponować dodanie zrzutów rogów u zwierząt z porożem. Mam pomysł by dodano to w takiej formie jak grzyby, albo inne znajdźki które można zbierać na mapach.
Gdy gracz znajdzie poroże , będzie mógł użyć poroża jako wabika. Tylko że by ten wabik był na określoną liczbe użyć , typu 5 razy czy 10 , wszystko jedno. Zależy mi na tym, gdyż początkowi gracze narzekają gdyż nie mogą kupić innych wabików niż "beczek" którego dostają na początku.
Jak ma to działać ?
Poroże będzie dodawane po znalezieniu do ekwipunku do wabików , użycie będzie proste , gracz tak jak przy normalnych wabikach przyciska przez jakis czas lewy przycisk myszy, w grze będzie to wyglądało tak że gracz trze, i uderza jeden róg o drugi, będzie to wydawało odgłos walczenia samców danego gatunku. Poroże będzie losowo porozrzucane po mapie , ten kto znajdzie będzie się cieszył darmowym wabikiem .

Mam nadzieje że spodoba się ten pomysł :)
Pozdrawiam
Baxoniasty ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

2
Pomysł niby fajny,aczkolwiek nieprzemyślany. Beczek wabi 3 gatunki jeleni.
Poza tym poroże zrzuca jeszcze sarna i kilka gatunków jak np.renifer,łoś,czy szlachetny do których podstawowej broni i tak nie można użyć.
Poza tym trzeba mieć licencje, więc nie sądzę żeby ''znaleziony'' wabik pomógł komuś i rozwiązał jego problem jeśli choć trochę nie zainwestuję w grę.
Jeśli to kwestia tylko wabików,można i grać bez nich :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

3
napisałem przecież u zwierząt z porożem ;) A zrzuty by mogli wszyscy zbierac , i uzywac tylko mulaków zrzuty jak sa inne nie potrzebne . Na przyklad jak ktoś znajdzie poroże łosia (łopaty) i nie ma licencji to przecież może sobie zachować na kiedy indziej,do czasu jak zdobędzie licencje / premke / broń odpowiednią , nie musi od razu uzywać na zwierzeta na które nie moze polowac / nie ma odpowiedniej broni.
Ale musze też dodać że poroża nie wszystkich gatunków będa występować np:na logger's point. tylko chodzi o to zeby np : jak na logger's point są dwa gatunki jelenia , to takie poroża będą , dostosowane do gatunku .
jak sie pójdzie na Hirschefelden to sie znajdzie poroże sarny i jelenia szlachetnego
jak na Val Des Bois to koziorożca , sarny i szlachetnego
jak na Hemmendal to łosia , Renifera , sarny
jak na Redfeather Falls to Jelenia Wirginijskiego ,łosia,Jelenia czarnoogoniastego , i wapiti

I tak dalej ....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

4
Cobra pisze:
Poza tym trzeba mieć licencje, więc nie sądzę żeby ''znaleziony'' wabik pomógł komuś i rozwiązał jego problem jeśli choć trochę nie zainwestuję w grę
Czyli że dobry był by pomysł gdyby można było to kupić w sklepie za Em$ ?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

5
Po pierwsze ROGI to ma krowa.... jelenie mają poroże, sarny mają parostki, łosie mają rosochy...itd. ROGI ma też kartka papieru.

A koleżanki Cobry chyba nie zrozumiałeś - w sumie zaprzeczasz sam sobie 3cim postem...

Chodziło jej o to, że po co inny wabik skoro nie mają żadnej licencji i mogą polować tylko na Mulaki? To po co 'początkowym' graczom inne wabiki, skoro nie mają licencji i broni, które pozwolą im polować na inne gatunki?
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

6
Baxoniasty pisze:chodzi o to zeby np : jak na logger's point są dwa gatunki jelenia , to takie poroża będą , dostosowane do gatunku . .
Ale po co ,jak beczek wabi mulaki,wirginy i czarnoogoniaste?jeden wabik na 3 gatunki jeleniowatych.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Zrzuty rogów

7
Dobrze, dziękuję za wyjasnienie, jak chcecie to możecie usunąć ten post .A co do ROGÓW, to przepraszam, nie jestem myśliwym i Nie wiedziałem o tym, jednoczesnie nie zastosowalem sie do punktu 3 z regulaminu ) Pisząc wiadomość, pisz tak aby każdy Cię zrozumiał oraz staraj się używać poprawnego słownictwa wraz z gwarą łowiecką.

Przepraszam i Pozdrawiam
Baxoniasty

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron