Nowe wabiki na zwierzynę!

1
Darz bór!

W tym wątku chciałbym opisać wam moją propozycję. Co sądzicie o dodaniu do theHuntera kompletnie innych wabików? Nie chodzi mi o wydawanie dźwięków, bądź też o zapach. Pomyślałem o, tak jak w przypadku krzyżówek i bernikli, najzwyklejszych w świecie bałwankach.

Bałwanki nie byłyby tanie, jednak zależy też na tym, aby ich cena była dosyć przystępna. Ułatwiałyby w strzeleniu zwierza głównie z powodu odwróconej przez nie uwagi od łowczego. Każdy zapewne znalazł się w sytuacji, kiedy z niewyjaśnionych powodów medalowiec uciekł, ot tak sobie. Bałwanki skupiłyby uwagę np. jelenia na sobie, a myśliwy z odczuwalną łatwością postrzeliłby daną sztukę. Teraz pomyśl: idziesz w kierunku śladów, nagle słyszysz głos tropionego byka. Jak się później okazuje, zdobi go piękne poroże. Wyciągasz sztucznego jelenia, ustawiasz go w wybranym miejscu, dla wzmocnienia efektu używasz uryny i znajdujesz dogodną pozycję do strzału. Postrzałek pada na miejscu ze zdziwienia a ty cieszysz się swoim trofeum. :)

Warto też wyróżnić płeć bałwanka. Bardziej efektywne, jak i droższe z pewnością byłyby samce. Siła przyciągania i cena zależeć będzie od twórców gry.

Piszcie co o tym myślicie, czy warto w nie zaopatrzyć grę, czy też nie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe wabiki na zwierzynę!

10
żeby nie były ciężkie to może nadmuchiwane bałwanki Łosia i Baribala .... :) jakby zbędne - powietrze spuścić i do plecaczka...

... albo takie stado bałwanko-reniferów ....

inna opcja : przebrać się za ... koziorożca samemu :) i potrykać z jakimś 280 punktowym na grani...,

a tak poważnie - najpierw bałwanki na wszystko a potem co jeszcze ... pułapki w lesie? w końcu jak gra stanie się za łatwa to przestanie się podobać

bez obrazy - ale pomysł z kategorii - "daj Pan spokój.... stać Cię na więcej"

pzdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe wabiki na zwierzynę!

11
Łanczkoś pisze:Tutaj byłoby podobnie, że bez tych atrap nie strzelisz nic, chyba że je KUPISZ... Niestety, taki są realia Huntera, więc ja jestem na nie ;)
Makaan pisze:a tak poważnie - najpierw bałwanki na wszystko a potem co jeszcze ... pułapki w lesie? w końcu jak gra stanie się za łatwa to przestanie się podobać

bez obrazy - ale pomysł z kategorii - "daj Pan spokój.... stać Cię na więcej"
W sumie trochę prawdy w tym jest, przyznam że nie pomyślałem ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron