Re: Podpórka

3
A od kiedy używanie podpórki jest sprzeczne z duchem łowiectwa?
Używanie podpórki to wcale nie głupi pomysł.Nie zawsze jest też miejsce aby ta broń była stabilna. Po drugie taka podpórka była by dobra dla nowych graczy, którzy nie mają wysokiego lvlu na broni.
Zresztą w realu bardzo często myśliwi używają podpórek.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podpórka

4
Tak Peres, absolutnie się z tobą zgadzam. Poluję z ojcem od około 6 lat i sytuacja nie jeden raz wymagała użycia bipoda. Używaliśmy podpórki aby zwierzyna do której ojciec oddawał strzał jak najmniej się męczyła. Myślę że ta podpórka to wspaniały pomysł i niejeden młody myśliwy by na tym skorzystał.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podpórka

7
madrian pisze:Poza tym, trochę to sprzeczne z duchem łowiectwa.
Nie wiem czy wiesz, ale podstawą "ducha łowiectwa" jest to, żeby strzał był jak najbardziej precyzyjny, a zwierzę uśmiercone jak najszybciej. Dlatego właśnie podpórka powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego myśliwego.
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podpórka

8
Mogliby przynajmniej wprowadzić możliwość oparcia się na ambonie (większej stabilizacji mierzenia) np. poprzez dodanie tam zwykłej ławeczki jak na normalnej ambonie (jakoś nie pamiętam żebym z dziadkiem czy ojcem stał non stop np. 6 godzin na ambonie :D ), zrobienie funkcjonalnej przenośnej podpórki terenowej (np. na stoki Hemmedal ) chyba przekracza możliwości ich koderów, skoro w jednym z "Question Stormów" , jeden z projektantów gry napisał, że do końca sami nie rozumieją jak działają warunki pogodowe (odnośnie wprowadzenia polowań nocnych - co wg mnie byłoby fantastycznym dopełnieniem tej gry).
To trochę przerażająca perspektywa, że grę tworzy zespół, który kupił engine i nie do końca potrafi go rozwinąć/wykorzystać. Może to stąd wynika niewielka ilość wprowadzonych "kamieni" milowych od początków Huntera, (ściągnąłem go parę lat temu i odpaliłem na tydzień, potem "poszedł na półkę" na rzecz starego DH2005) teraz to znacznie lepsza gra/symulator polowań jednak wciąż miło byłoby zobaczyć w grze np. psy, polowania nocne na dziki na ścierniskach, etc.
Jestem dobrej myśli bo zespół widać rozwija i grę i siebie, poza tym "utopiłem" już całkiem sporo grosza przez te parę dni ;)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podpórka

9
Z tymi polowaniami nocnymi to fajny pomysł, tyle że w jest oparta na prawie łowieckim USA a z tego co się orientuje to oni nie dopuszczają tego, nie można oddać strzału przed godz 5 i po godz 18 bądź 19, a pastorał to faktycznie dobry pomysł szczególnie, w strzale do drobniejszej zwierzyny jak np.: lis, sarna

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podpórka

12
I Peres trafil w sedno heheheheheeheheh
Podporka -dla mnie porazka -to jeszcze lunety (X200) i nie trzeba bedzie wychodzic z lesniczowki czy namiotu : no moze tyko po to zeby pozbierac zwloki hehehehheeh
wprowadzenie podporki i caly Skill czy jak to zwom mozna se wszdzic - wiecie gdzie :
W koncu to gra - sens gry poniekad to zdobywanie wiedzy i umiejetnosci ,a skoro mozna by bylo je kupic -to do "D..y" z takom grom :
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości