Nowe gatunki Owce, Kozice.

1
Chodząc po Hemmeldal-u pomyślałem sobie o tych dwóch typach zwierząt.(owce, kozice)
Są misie, jest łoś, i cały ten czas brakuje mi coś w stylu owcy kanadyjskiej, owcy śnieżnej lub kozicy górskiej choć ta ostatnia występuje można powiedzieć w ekstremalnych warunkach, ale taka owca?
Poroże ma pokaźne, sama też jest niemałych rozmiarów np taka Argali - największa z dzikich owiec może ważyć nawet i 180 kg.
Co o tym sądzicie?
Nie chcielibyście zapolować na dzikiego barana? :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe gatunki Owce, Kozice.

10
wodupl pisze:No dobra... Ale polowanie na jastrzębie ? Jak by to wyglądało :) Ale mogli by wprowadzić rosomaka do polowania.Pozdrawiam
Możesz napisać tutaj ile masz lat? Myślę,że dużo to wyjaśni. Przed napisaniem jakiegokolwiek postu zastanów się dziesięć razy i dopiero go wysyłaj.
Jeśli chodzi o mnie to najchętniej zobaczyłbym drapieżniki (wilk, ryś, rosomak) oraz coś większego (renifer, wół piżmowy). Darz Bór!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe gatunki Owce, Kozice.

13
Spokojnie Chopaki! Źle przeczytał i tyle ;p

Moim skromnym zdaniem mogą sobie te zwierzaki w ***e wsadzić. Są pilniejsze potrzeby, najważniejsze jest to, żeby pozbyli się tych okropnych błędów i zoptymalizowali grę w jak największym stopniu. Następnie niech odpowiedzą na potrzeby graczy, bo priorytetem jest od kilku lat, środek transportu, pies tropiący zwierzynę / przynoszący pióro, zmiana Tracer Arrows nie tylko na świecące ale również na pokazujące się na HunterMate (nadajnik gps w strzale - wtedy były by warte swojej ceny za EM$) czy chociażby umożliwienie przepraw pomiędzy granicami rezerwatów i na końcu tej małej listy postarali by się i umożliwili robienie zdjęć z gry w rozdzielczości 720/1080p. A gdyby to zrobili (ale tego nie zrobią) wtedy mogliby spokojnie kontynuować tworzenie nowych gatunków, rezerwatów i wyposażenia.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe gatunki Owce, Kozice.

15
Właśnie mogli by zrobić psa.Ciekawe ile by taki kosztował em-s ??? :)

-- Cz sty 23, 2014 2:26 pm --

W Norwegii w trakcie kontrowersyjnych i oprotestowanych przez międzynarodową społeczność, licencjonowanych polowań [patrz www.ulve.z.pl] pod koniec zimy 2000/2001 myśliwym udało się odstrzelić dziewięć wilków. "Przy okazji" udało się zweryfikować liczebność norweskich wilków: po zakończeniu polowań w Norwegii pozostał JEDEN wilk, przez przyrodników nazwany Martin. Norwegia powróciła do ochrony wilków... I co nie są po ochroną ? A jeszcze jedno w Szwecji też wilki są pod ochroną ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron