Re: Turniej Strzelecki - Temat Otwarty

17
Może by tak pomyśleć aby pojedynek był nieco dłuższy. Proponuję aby było coś np. na zasadzie setów w siatkówce. Tutaj mogłoby być przykładowo max. 3 tury strzelania. Jeśli dwie tury z rzędu wygrywa ten sam strzelec, wynik pojedynku jest 0-2 i po zawodach. Zawsze jest szansa, że po pierwszej turze przegranej można wyrównać stan pojedynku, wówczas strzelamy 3 turę, która wyłoniła by zwycięzcę pojedynku. Myślę, że fajnie by było i zabawa byłaby dłuższa, a myślę, że o to chyba nam chodzi. Co Wy na to????

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Turniej Strzelecki - Temat Otwarty

26
tropiciel3 pisze: w konkursie będą liczyć się umiejętności ale i nerwy trzymane na wodzy .
Dokładnie tak! Myślę że każdy, nawet ja, na konkursie będzie miał wynik max. 40 punktów. Taki jest urok zawodów, znam to doskonale jako piłkarz. :)

Dlaczego sebuś tak szybko się poddajesz? Sprzęt czy cokolwiek nie ma tutaj nic do znaczenia. Trenuj i "wyczuj" tory lotów rzutek. A będziesz trafiał z pewnością :)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „rXMaster”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron