Nie dostałem Banknotów

1
Jeżeli jest gdzieś podobny post to sorry ale nie znalazłem a powoli zaczynam się denerwować wystarczy że za The Hunter płace spory hajs że by pograć jak dojdzie Fishing Planet to będzie czarna rozpacz ale przechodźmy do problemu .

1. Problem polega na tym że zacząłem wydawać banknoty i został mi 3 a na podróż potrzebne są 25. Więc doładowałem konto Steam za 5 euro kupiłem 500 banknotów dostałem potwierdzenie na temat tej transakcji. Wszedłem do GRY Fishing Planet odrazu się pokazało ze wszystko jest OK. Ale jak wyszedłem i wszedłem jeszcze raz to dalej mam 3 banknoty czy ktoś może mi powiedzieć czemu tak się stało...??? Data transakcji 2016.02.10


2. Chciałem się wylogować i zalogować z powrotem że by sprawdzić czy to coś pomoże ale się nie da ( -WYLOGOWAĆ- ) . Czy to jest jakaś wersja BETA?!!


3. Posiadam 6 lv zostały mi 3 banknoty na kącie i nie mogę nigdzie podróżować bo potrzebne są 25 banknotów. To co można zrobić bo kasy nie chcę więcej wydawać. Jest jakiś sposób nie wiem np. sprzedać coś co już mi się nie przyda w plecaku.


4. Odrazu mówię że nie znam Języka ANGIELSKIEGO więc napisanie do np. Twórców Gry Fishing Planet w moim przypadku jest nie możliwe.

Z góry dziękuje gracz maciak725 Fishing Planet

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Występujące błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron