Co robie nie tak?

1
Generalnie juz chyba od 4 leveli lowie basy i jeszcze nie udalo mi sie zlapac medalowego, czy nawet wiekszego jak 1kg.
Lowie technika na przytrzymanie, czasami doslownie przez 20-30minut nic nie bierze.
Moj aktualny sprzet to valuespin 2.6m, kolowrotek inspirecast 2000, jig bassowy 7g #2 za zloto, plecionka 0.15mm.
Probowalem tez na blache 14g #1 i wahadlowke 7g #1 ale bylo jeszcze gorzej. (wpadaly mlode basy)
Filmik:
W czym problem? Co robie nie tak ze nie wpadaja medalowe basy i generalnie ryby tak rzadko biorą?

Mam aktualnie 9 level, 33 golda i 3000 kasy - w co nastepnie zainwestowac? Warto kupic licencje i juz wyniesc sie z Missouri? (chociaz nie ukrywam ze chcialbym pierwsze zlapac tego medalowego basa..)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Co robie nie tak?

2
Niczego źle nie robisz.

Masz po prostu pecha.

Mam podobny sprzęt i mam paręnaście Medalowych Bassów Wielkogębych na koncie.

Złapałem je na Jig Bassowy 9gr ciemny i na blachę 21 gr złota i srebrna.

Czasem średnia blacha czerwona potrafi skusić Bassa 2.2 KG :)

BTW... jak masz 9 level, to czas iść do New York na Szczupaka, Sandacza, czy Okonia Żółtego :)

Jak chcesz pogadać w czasie łowienia, szukaj mnie pod nickiem: mirek_rybak

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Co robie nie tak?

3
cos chyba w tym jest, pamiętam ze kiedyś na 5-6 złapanych basow jeden trafial się medalowy, ostatnio jak przy 10 lvl wrocilem z new york na pierwsza lokacje na 20 złapanych basow nie miałem ani jednego medalowego, nadmieniem ze stosowałem te same przynęty i techniki łowienia co wcześniej. na czacie z wynikami zdawalo by się to potwierdzać bo nikt nie lapal basow większych niż 1 kg. także panowie z FP może cos zmienili z tymi basami i teraz trudniej zlapac medalowy okaz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i dział dla nowicjuszy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron