Re: Sens gry?

3
Od początku mojej przygody z Hunterem nie strzelam do wszystkiego co się rusza. Staram się strzelać tylko to co mi potrzebne do misji, konkursow albo zadań które sam sobie stawiam. Czasami likwiduje z ultra cichego ciężkiego łuku refleksyjnego to co wlazi na mnie podczas zasiadki. Zdecydowanie wolę grać w konkursach ponieważ od małego lubię rywalizację na zdrowych zasadach. Lajtowych polowań raczej nie uprawiam. Zazwyczaj poluje w konkursach albo przygotowuje się do nich. A jak jest posłucha wtedy odpoczywam od Hunterka. Dlatego pomimo długiej już przygody z tą grą mój HS jest bardzo niski.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Sens gry?

5
Adkwia pisze: 16 mar 2019, 19:38
rafadrek pisze: 16 mar 2019, 13:51 Siemka, ja czasem lubię sobie zrobić podchód z psem albo uczestniczyć w zbiorówce z kolegami. Co do konkursów to chętnie biorę udział. A u Ciebie jak to wygląda?
Ja znowu konkursy lubię choć z marnym skutkiem. Chętnie bym wziął udział w jakimś polowaniu zbiorowym :-)
Też nie mam szczęścia do konkursów :P Może w niedalekiej przyszłości w jakiś wolny weekend ogarniemy zbiorówkę ;)
https://www.thehunter.com/#profile/rafalokm

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości