Timbergold Trails

1
Witam serdecznie,
Czy ktoś z graczy grajacych w tym rezerwacie zauważył też problem związany z niedzwiedziem grizzly?
Mianowicie po dodaniu tego rezerwatu można śmiało było wytropić niedzwiedzia aż do momentu szarżowania i samego ataku.
Teraz mam problem gdy gram w tym rezerwacie i po dobraniu odpowiedniego stroju 3D jesienny las czy też polowań na polu 3D jesienne pola plus używaniu elminatora zapachu i skradaniu się udaje mi się upolować 2 niedzwiedzie z 10 które się odezwały.
Niedzwiedzie uciekają średnio z 150m do 170m po wcześniejszym skradaniu się do nich. W czym tkwi problem,że tak się zachowuje tak potężne zwierze,które powinno atakować człowieka na swoim terytorium. Proszę o opinie Was graczy i odczucia z gry w tym rezerwacie. Pozdrawiam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Timbergold Trails

2
Rzadko poluję w tym rezerwacie ostatnio ale z racji tego iż brałem udział do końca w misjach i konkursach Ewentowych
Byłem tam ostatnio kilka razy polując na Wilka i Wapiti . Nie zauważyłem żeby Niedźwiedzie jakoś specjalnie mnie omijały i choć nie były moim celem a ja nie skradałem się do nich ,nieraz słyszałem ich sapanie a to chyba słychać dopiero z 60m a i kilkakrotnie musiałem się od nich opędzać bo chyba z 6 razy na tylko 2 polowaniach mnie atakowały .
Przyznam ze sytuacje podobne do tych które opisujesz przytrafiały się i mi wcześniej ale ......
Celem mojego polowania były wtedy właśnie Niedźwiedzie hehehe a sytuacja zwykle odwracała się na kolejnym polowaniu i to wtedy one mnie a nie ja ich szukałem ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Timbergold Trails

4
VIP156 dzięki za info. Zastanawiam się po co zostało to zmienione. Dzisiaj po 3,5 gry w tym rezerwacie w czasie rzeczywistym upolowałem tylko dwa z przypadku gdy stały nad wodą i to z około 200 setnego metra. Wszystkie tropione uciekały i po 30minutach tropienia nawet nie udało mi się ich zobaczyć, gdzie np. wapity można podejść do 20m i sie nie ploszy czy też mulaka. Jak dla mnie zostało to zrobione bez sensu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości